Munca cu plante mici

108 - Heco Stekcultures young plants 1338 views Municipiu Tilburg 40 €10,24 brut pe ora NL contract Agricol

Descrierea postului

Muncitor general la o cultură de plante tinere, unde bucăți de plante sunt tăiate și plasate în sol nou, pentru a crește plante noi.

Munca se desfășoară mai ales în interiorul serei, dar și din când în când exista niște lucrări generale în afara.

Oferta

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Începând cu un salariu brut de bază de 10,24 € pe oră
  • Plata perioadei de 4 săptămâni în euro, în termen de 10 zile de la sfârșitul perioadei
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 107,64 € pe 4 săptămâni
  • Chiria: 87,50 € pe săptămână

Sunteți obligat să aveți o asigurare de sănătate olandeză, vă putem aranja acest lucru la un preț competitiv de 107,64 € pe 4 săptămâni. O rambursare pentru o parte din aceste costuri poate fi solicitată guvernului olandez prin solicitarea așa-numitului „Zorgtoeslag”, rambursarea depinde de nivelul salariului și de circumstanțele private. În plus, folosim servicii colective care conțin: acoperire împotriva calamităților, asigurare de răspundere juridică și asigurare pentru accidente pentru 7,52 EUR pe 4 săptămâni.

Responsibilities

Sarcinile zilnice sunt ingrijirea plantelor-mamă și noile plante tinere înrădăcinate. Treaba este în principal tăierea plantelor tinere / mici.

Munca se desfășoară de luni până vineri de la 7.30 până la 17.00 cu pauză de 75 de minute.

Programele de lucru vor fi convenite cu clientul,la fel si pentru confirmările de sărbători.

Transportul la locul de muncă se va face cu bicicleta, deoarece locul de muncă este aproape de locul de locuit.

Calatoriile din și către țara dvs. de origine sunt pentru costurile angajaților, putem face o rezervare pentru un loc într-unul din autobuzele noastre sau vă putem rezerva un bilet de avion, costurile acestei călătorii vor fi deduse din salariu. În cazul zborurilor către Eindhoven sau aeroportul Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

  • Motivat, dispus să se dezvolte și să învețe
  • Engleza nu este necesară, dar este preferată
  • Este preferată experiența în tăierea plantelor tinere / mici, dar o motivație bună este mai importantă
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător
  • Bucătărie, bicicletă (cu € 50, - depozit)

Costurile de închiriere sunt de 87,50 € pe săptămână, de asemenea, pentru săptămânile din timpul vacanțelor în care doriți să vă păstrați propriul pat. După curățarea și golirea camerei, nu veți fi taxat pentru locurile de locuit în timpul vacanței. Depozitul pentru cheile casei va fi de € 50, -. După returnarea cheilor, veți primi înapoi depunerea.

Ore 40
Salariul €10,24 brut pe ora
Orasul Biezenmortel

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu