Dzielić:

Machine operator for the production of boxes

642.2 - Crown Uintzendgroep/Vetipak - MO 1057 widoki Gmina Oss 38 godzin tygodniowo € 12,50 brutto za godzine NL umowa Produkcja

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata z doswiadczeniem technicznym najlepiej jako operator maszyn. Osoba na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za obsluge maszyn, ktora produkuje opakowania do kosmetykow.

Co oferujemy

  • stawka godzinowa od € 12.50 brutto za godzine
  • dodatek zmianowy w wysokosci 5% za I zmiane i 15% na II zmiane
  • zakwaterowanie w komfortowych pokojach jedno lub dwuosobowych - koszt wynajmu € 105 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne € 28,63 tygodniowo
  • mozliwosc rozwoju i szkolen
  • mozliwosc stalej wspolpracy
  • zwrot kosztow podrozy (od 10km)
  • praca w przyjaznej atmosferze

Obowiązki

  • oblsuga maszyn
  • naprawa drobnych usterek
  • uzupelnianie tektury

Czas pracy

Praca w systemie dwuzmianowym:

  • 06:00 - 15:00
  • 15:00 - 24:00

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • doswiadczenie jako operator maszyn
  • wyksztalcenie lub wiedza techniczna
  • umiejetnosc samodzielnej pracy, ale takze w zespole
  • umiejetnosci naprawy, modyfikacji maszyn
  • branie odpowiedzilanosci za powierzone zadania
  • umiejetnosc komunikowania sie w jezyku angielskim lub holenderskim mile widziana

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie:

  • wygodne pokoje
  • w pelnie wyposazona kuchnia
  • zmywarka
  • toalety i prysznice
  • koszt wynajmu € 105 tygodniowo

Godziny 38 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 12,50 brutto za godzine
Miasto Oss

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857