Plante hedera

151 - Kees Burgmans, hedra plants 2159 views Municipiu Oisterwijk 40-55 € 10,71 brut pe ora NL contract Agricol

Descrierea postului

Sarcinile zilnice sunt: ingrijirea plantelor astfel încât acestea să poată crește într-un mod bun. De exemplu, sarcinile sunt punerea in ghivece, legare, maximizare, tăierea, plivirea plantelor etc. În plus, pregătirea comenzilor pentru expediere. Jobul este cu multe variații.

Oferta

Contract + Informații salariale

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Începând cu un salariu brut de bază de 10,71 € pe oră până la 38 de ore pe săptămână
  • Plata săptămânal, după 26 de săptămâni de muncă, se va schimba la o plată la fiecare 4 săptămâni.
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 107,68 € pe 4 săptămâni.
  • Chiria: 87,50 euro pe săptămână

Munca se desfășoară de luni până vineri de la 7:30 până la 18:00 și sâmbăta de la 07:30 până la 16:30.

Transportul la serviciu se va face cu bicicleta, deoarece locuința nu este niciodată la mai mult de 7,5 kilometri distanță de client. Angajatii vor primi biciclete.

Programele de lucru vor fi convenite cu clientul, la fel si pentru confirmările de sărbători.

  • Motivat și dispus să se dezvolte și să învețe. De asemenea, trebuie să poată lucra în echipă, dar și independent.
  • Engleza și germana sunt preferate, dar nu sunt necesare
  • Experiența în munca agricolă cu plante este preferată, dar o motivație bună este mai importantă.

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător
  • Bucătărie,
  • Bicicletă (cu € 50, - depozit)
  • Supermarket la 10 minute cu bicicleta.
Ore 40-55
Salariul € 10,71 brut pe ora
Orasul Haaren

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu