Поділитися:

Operator stivuitor

642.7 - Crown Uintzendgroep/Royal Sanders 831 views Municipiu Heusden 40 de ore pe săptămână € 12,00 brut / oră NL contract Logistică

Descrierea postului

În calitate de membru al echipei noastre de logistică, veți fi responsabil pentru încărcarea, descărcarea și mutarea mărfurilor către și dinspre depozitele și departamentele noastre interne.

Oferta

Se oferă:

  • tarif orar de la 12,00 EUR brut pe oră
  • cazare in camere simple sau duble confortabile; cost chirie: 105 EUR pe săptămână
  • asigurare de sănătate : 28,63 EUR pe săptămână
  • oportunitate de dezvoltare și formare
  • posibilitatea unei cooperări permanente
  • rambursarea costurilor de călătorie (de la 10 km)
  • loc de muncă într-o atmosferă prietenoasă

Responsibilities

Sarcinile principale vor fi:

  • încărcarea și descărcarea camioanelor
  • verificarea mărfurilor primite și ieșite
  • mutarea paleților și a mărfurilor către și de la locul/departamentul potrivit
  • păstrarea depozitului curat și ordonat

Program de lucru de luni până vineri, între orele 7:00 - 15:00.

Cerințe :

  • motivație și atitudine pozitivă față de muncă
  • autorizație de a conduce un stivuitor și/sau un stivuitor cu retractare
  • experiență ca operator de stivuitor
  • sunteți responsabil, de încredere și flexibil
  • capacitatea de a comunica în limba engleză

Informatii suplimentare

Detalii cazare :

  • camera confortabila
  • bucătărie complet utilată
  • toalete + dusuri
  • mașină de spălat
  • cost chirie: 105 EUR pe săptămână
Ore 40 de ore pe săptămână
Salariul € 12,00 brut / oră
Orasul Vlijmen

Contact information

Cirici Claudia-Codruta
+40356630032