Поділитися:

Muncitor la depozit de mobila

642.6 - Crown Uintzendgroep/Meubella 296 views Municipiu Oirschot 40 de ore pe săptămână € 10,76 brut / oră NL contract Logistică

Descrierea postului

Lucrați într-un depozit dde mobilă- magazin online. Sortimentul include o gamă largă de mobilier - de la colțare, măsuțe de cafea până la paturi de lux.

Regula este: comandat astăzi - livrat mâine. Acest lucru necesită o planificare atentă și o bună cooperare. Atmosfera la locul de muncă este informală și prietenoasă, așa că nu ezitați - alăturați-vă nouă!

Oferta

Se oferă:

  • tarif orar de la 10,76 EUR  brut pe oră
  • cazare in camere simple sau duble confortabile; cost chirie: 105 EUR pe săptămână
  • asigurare de sănătate : 28,63 EUR pe săptămână
  • oportunitate de dezvoltare și formare
  • posibilitatea unei cooperări permanente
  • rambursarea costurilor de călătorie (de la 10 km)
  • loc de muncă într-o atmosferă prietenoasă

Responsibilities

  • descărcarea și încărcarea mobilierului
  • scanarea mărfurilor primite și ieșite
  • colectarea comenzilor

Program de lucru de luni până vineri, între orele 8:00 - 17:00.

Cerințe :

  • motivație și atitudine pozitivă față de muncă
  • experiența ca lucrător în depozit constituie un avantaj
  • certificatul EPT este binevenit
  • ești capabil să lucrezi fizic
  • capacitatea de a comunica în limba engleză și/sau olandeză este binevenită

Informatii suplimentare

Detalii cazare:

  • camera confortabila
  • bucătărie complet utilată
  • toalete + dusuri
  • mașină de spălat
  • cost chirie: 105 EUR pe săptămână
Ore 40 de ore pe săptămână
Salariul € 10,76 brut / oră
Orasul Middelbeers

Contact information

Cirici Claudia-Codruta
+40356630032