CNC kanter/ Operator

De Cromvoirtse 1365 views Municipiu Oisterwijk 38 €11,51 brut pe ora NL contract întreținere

Descrierea postului

În calitate de operator CNC la De Cromvoirtse, aveți grijă de presa de frână din departamentul de prelucrare. Realizați produse de înaltă calitate din diferite tipuri de materiale cu diferite dimensiuni și grosimi. Este foarte important să citiți foarte precis desenele tehnice și după aceea să plasați construcții de plăci. Făcând acest lucru verificati dacă toate materialele, desenele și documentele sunt prezente și controlati dacă produsele sunt de bună calitate. Veți verifica acest lucru în timpul și la sfârșitul procesului, pentru a vă asigura că fiecare produs are o calitate înaltă.

Angajare stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.

  • Salariu de bază 11,51 € brut pe oră
  • Plata saptamanala in euro, max pana joi
  • Posibilitatea de a urma cursuri si traininguri.
  • Organizație profesională cu creștere rapidă, cu un cadru informal.
  • Echipa frumoasa si variata cu colegi experimentati.
  • Cazare in camere confortabile; cost de închiriere: 87,50 € pe săptămână
  • Asigurare de sănătate la un preț bun €30,66 pe săptămână

Responsibilities

  • Operați mașinile.
  • Verificați piesele livrate și prelucrate.
  • Verificarea calității și dimensiunilor.
  • Preveniți deteriorarea pieselor.
  • Partea administrativă a postului. (Documentează munca care a fost făcută la timp)
  • Respingerea produselor prin propria viziune sau în consultare cu supervizorul dumneavoastră.
  • Urmărirea proceselor și instrucțiunilor.

Programul de lucru

De luni pana vineri.

Programul de lucru este de la 08:00 la 17:00

  • Minim 2 ani experiență în lucrul plăcilor cu mașini de presa de frână sau echivalent
  • Experiență în citirea desenelor tehnice
  • Cunoașterea formei și coliziunilor plăcilor
  • Capabil să lucreze independent și cu acuratețe
  • Gândire și comportament orientat spre calitate.
  • Cunoștințe de engleză sau olandeză.

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Cameră confortabilă
  • Bucătărie complet utilată
  • Toalete + dusuri
  • Mașină de spălat și uscător
  • Internet WiFi gratuit
  • Bicicleta (cu depozit de 50€)

Oferim un standard pentru biciclete în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Transportul la locul de muncă va fi cu mașina pe care o vom asigura, dar în timpul dvs. privat, de ex. pentru a vizita magazinele poti folosi o bicicleta.

Ore 38
Salariul €11,51 brut pe ora
Orasul Oisterwijk/Nuth

Contact information

Oisterwijk/Nuth
+40 725568060