De Cromvoirtse - muncitor productie

De Cromvoirtse 166 views Municipiu Oisterwijk 40 €11,28 - €11,68 brut pe ora Producție

Descrierea postului

Compania este specializată în metal și oțel si se lucrează cu mașini și tehnologie inteligentă.

În calitate de lucrător în producție aveți o varietate de sarcini precum: prelucrarea metalelor, controlul calității și ambalare.

Când lucrați pentru o perioadă mai lungă la companie, puteți deveni și operator.

Angajare stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.

  • Salariu de bază 11,28 € - 11,68 € brut pe oră
  • Cazare in camere confortabile; costul închirierii: 87,50 € pe săptămână
  • Plată săptămânală în euro, maxim până joi
  • Asigurare de sănătate la un preț bun 26,92 € pe săptămână

Responsibilities

  • lucrează în interiorul fabricii
  • lucrează cu metal
  • control de calitate
  • ambalare
  • dacă ești motivat poți deveni și operator de mașină

Programul de lucru

De Luni până Vineri

Programul de lucru este între orele 08.00 - 17.00h.

  • Experiența este un plus
  • Motivația de a învăța
  • Flexibilitate și responsabilitate
  • Cunoștințe de engleză sau olandeză
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Cameră confortabilă
  • Bucătărie complet utilată
  • Toalete + dușuri
  • Mașină de spălat și uscător
  • Internet WiFi gratuit
  • Bicicletă (cu 50 € depozit)

Oferim un standard pentru biciclete în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Acest lucru cu scopul de a călători la serviciu, dar și de a folosi în timpul tău privat pentru a vizita magazine. În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locul de locuit va fi mai mare de 8 km, vom asigura un transport diferit.

Ore 40
Salariul €11,28 - €11,68 brut pe ora
Orasul Oisterwijk

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032