Burger King - angajat general

Burger King 268 views Municipiu Gilze en Rijen 40 €10,45 – €10,93 brut pe ora NL contract

Descrierea postului

În calitate de angajat general, veți fi responsabil de realizarea hamburgerilor (sarcini de bucătărie), sarcini de curățenie și, dacă vorbiți olandeză, de asemenea, pentru drive-through și casa de marcat.

Oferta

Angajare stabilă la BAM Works B.V.

  • Salariu de bază 10,45 € - 10,93 € brut pe oră
  • Costul chiriei: 87,50 € pe săptămână
  • Asigurare de sănătate la un preț bun 107,68 € pe lună

Programul restaurantului este între orele 10.00 - 22.00. Se lucreaza in ture, programul de lucru între 08.00 - 24.00h.

Se lucreaza 5 zile pe saptamana.

  • Experiența este un plus
  • Motivația de a învăța
  • Flexibilitate și responsabilitate
  • Cunoștințe de engleză sau olandeză
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Cameră confortabilă
  • Bucătărie complet utilată
  • Toalete + dușuri
  • Mașină de spălat și uscător
  • Internet WiFi gratuit
  • Bicicletă (cu 50 € depozit)

Oferim biciclete în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Acest lucru este cu scopul de a călători la serviciu, dar și de a folosi în timpul tău privat pentru a vizita magazine. În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locul de locuit va fi mai mare de 8 km, vom asigura un transport diferit.

Ore 40
Salariul €10,45 – €10,93 brut pe ora
Orasul Gilze

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032