Sofer international - transport furaje pentru animale

For Farmers 1021 views 55-60 ore pe saptamana € 13.59 - 14.13 brut pe ora NL contract Transport

Descrierea postului

Căutăm un șofer care să transporte furaje pentru animale cu remorcă siloz. Dacă nu aveți experiență cu acest tip de transport, va putem oferi un training.

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.

  • Salariul de bază bruto începând cu D2 13,59 € sau D3 14,13 € și din 01-2022  va fi de 14,03 € și 14,59 €
  • Orele suplimentare (după 40 de ore pe săptămână) vor fi plătite cu 130%
  • Orele de sâmbătă vor fi plătite: 150%,
  • Orele de duminică și de sărbătorile naționale: 200%
  • Diurna minim 3 zile în jur de 150 € pe săptămână
  • Plata perioadei de 4 săptămâni în euro
  • Asigurare de sănătate la un preț competitiv de 107,64 € pe 4 săptămâni

Responsibilities

În calitate de șofer, veți livra comenzile clienților, direct la fermă, cu precizie și la timp.

Programul de lucru

Programul de lucru este flexibil.

Călătoriile din și către țara de origine sunt costurile  angajatului, dar vă putem ajuta cu transportul la si de la aeroport in timpul weekendului.

  • Experiența ca șofer de camion este preferată
  • Cunoștințe de bază de limba engleză sau germană
  • Cazier judiciar curat
  • Document de pașaport valabil

Informatii suplimentare

Facilități la bază:

  • Dormitoare
  • Internet WIfi
  • Toalete + dușuri
  • Mașină de spălat + uscător bucătărie
Ore 55-60 ore pe saptamana
Salariul € 13.59 - 14.13 brut pe ora
Orasul Lochem

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032