Sofer tractor terminal

271 - UC NL, Truck C+E 457 views Municipiu Tilburg 40-50 de ore pe săptămână € 11,80 brut pe ora NL contract Logistică

Descrierea postului

Doriți să obțineți o experiență de lucru în cele mai mari centre de distribuție din Tilburg? Această ofertă este dedicată pentru dvs.!

Experiența este apreciată, dar nu este necesară - Veți primi o instruire de la angajații noștri calificați, cu mulți ani de experiență în muncă.

Angajare stabilă pe contract olandez la compania BAM Works B.V.

Salariul dvs. va fi în categoria C0 și se va acumula din următoarele sume:

  • Salariu de bază brut de 11,80 euro pe oră până la 40 de ore pe săptămână
  • Orele suplimentare (după 40 de ore pe săptămână) vor fi plătite cu 130%
  • Orele de sâmbătă vor fi plătite: 150%, orele de duminică și  de sărbătorile naționale: 200%
  • Plata perioadei de 4 săptămâni în euro, până la a 10-a zi de la sfârșitul perioadei Schimbarea funcționează

Responsibilities

  • Plasarea containerelor sub rampele de încărcare cu ajutorul unui tractor terminal Terberg
  • Păstrarea documentației referitoare la cifra de afaceri a mărfurilor în conformitate cu normele aplicabile;
  • Efectuarea comenzilor de supraveghere legate de funcționarea facilității, în concordanță cu abilitățile și calificările.
  • Posibile călătorii suplimentare cu marfă cu autobuzul companiei;

  • Permis de conducere C + E
  • Limba engleză
  • Cazier judiciar curat
  • Motivația de a lucra
  • Experiența de lucru ca șofer C + E este binevenită!

Informatii suplimentare

Facilități în locurile de locuit:

  • Dormitoare
  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător bucătărie
  • Costurile de închiriere sunt de 87,50 € pe săptămână.
Ore 40-50 de ore pe săptămână
Salariul € 11,80 brut pe ora
Orasul Tilburg

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu