Asistent birou

BAM Works Services SRL 236 views 40

Descrierea postului

Esti in cautarea unei noi provocari? Ești interesat să lucrezi într-un mediu internațional, unde vei întâlni oameni interesanți si ai șansa de a te dezvolta? Te asteptam in echipa noastra!

Agentie de munca temporara din Olanda, este in cautarea unei persoane in vederea asigurarii suportului administrativ pentru colegii punctului de lucru din Romania, localitatea Chisoda judetul Timis.

Principalele responsabilitati:

  • Ofera suport departamentului de Resurse Umane prin mentinerea legaturii cu fostii si actualii angajati ai companiei (telefonic/email). De asemenea ofera suport in verificarea potentialilor candidati cat si verificarea documentelor acestora.
  • Ofera suport departamentului administrativ prin verificarea si organizarea documentelor din baza de date (la indrumarea sefului ierarhic).
  • Diverse atributiuni de suport in functie de proiectele si necesitatile firmei.

Cerinte:

  • Absolvent liceu sau student.
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu (scris, vorbit, citit).
  • Bune abilitati de comunicare si relationare.
  • Cunostinte PC ( Word, Excel, MC Office).
  • Seriozitate si motivatie de a invata.

  • Contract de munca pe perioada de 6 luni cu posibilitatea prelungirii ( in functie de proiectele firmei).
  • Salariu negociabil in functie de performante.
  • Decontare transport.

Programul de lucru

Luni - Vineri, orele 09:00 - 17:00.

Ore 40
Orasul Timisoara

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu