Lucrători în depozit

Syncreon - Lucrători în depozit 2648 views 40 de ore pe săptămână € 10,38 brut / oră NL contract Producție

Descrierea postului

Căutați un loc de muncă la un depozit? Alătură-te echipei noastre!

Căutăm personal, care va lucra la depozit cu bunuri de mare valoare.

Oferta

Se oferă:

-salariu de bază 10,38 € brut pe oră
-bani suplimentari (8,75% din salariul de bază) dacă lucrați în 2 schimburi
-cazare la camerele confortabile single sau duble; costul închirierii: 96,00 € pe săptămână
-asigurare de sănătate la un preț bun 25,84 € pe săptămână
-oportunitate pentru dezvoltare și instruire
-posibilitatea unei cooperări permanente
-reutilizarea costurilor de călătorie (de la 10 km)
-muncă într-o atmosferă prietenoasă

Responsibilities

Sarcinile principale vor fi:

-ambalarea și reambalarea mărfurilor
-pregătirea mărfurilor pentru livrare
-controlul calității

Programul de lucru depinde de departamentul unde veți merge.

De obicei este o tură de dimineață, dar la unele departamente locul de muncă este pentru 2 schimburi.

Cerințe :

-capacitatea de a lucra în echipă
-diligenți și responsabilitate
-cunoștințe de limba engleză sau limba olandeză
-este binevenită experiența în producția sau funcționarea mașinilor

Informatii suplimentare

Locația de locuit:

-cameră confortabilă (single sau dublă)
-bucătărie complet utilată
-toalete + dușuri
-mașină de spălat
-Internet WiFi

Ore 40 de ore pe săptămână
Salariul € 10,38 brut / oră
Orasul Waalwijk

Contact information

Cirici Claudia-Codruta
+40725568060