Muncitori in constructii

Bouwbedrijf Versteijnen B.V. 406 views Între 38 și 48 de ore pe săptămână 14,04 € - 17,74 € brut/oră. NL contract

Descrierea postului

Pentru unul dintre clienții noștri căutăm candidați capabili să lucreze la o companie de construcții care realizează tot felul de proiecte de construcții, în mai multe locații din Olanda. Compania este specializată în proiecte de construcții pentru ramura Agricolă. Exemple de proiecte sunt construirea sau renovarea grajdurilor, hambarelor etc.

Oferta

Vă oferim:

Loc de muncă stabil, cu contract de munca olandez la BAM Works B.V.
Posibilitatea de a continua cooperarea la finalizarea proiectului actual
Plata săptămânal, după 26 de săptămâni de muncă, se va schimba la o plată la fiecare 4 săptămâni.
Deducere pentru asigurarea de sănătate: 107,68 € pe 4 săptămâni
Cazare la camerele confortabile de 1, 2 persoane; chiria locului de locuit: 87,50 € pe săptămână

Responsibilities

Veți lucra în echipă pentru a vă ocupa de tot felul de lucrări de construcții. Sarcinile de lucru sunt foarte variate, cum ar fi: punerea podelelor, lucrarea la sol, lucrarea betonului, plasarea pereților, vopsirea, tâmplăria, stucul, setarea / plasarea ramelor ferestrelor, demolarea, curățarea etc. Lucrarea va fi în diferite locații din Olanda.

Programul de lucru

Se lucrează 5 sau 6 zile pe săptămână.
Programul de lucru este de la 07:00 până la 16:00, dar poate fi diferit
Veți merge la serviciu cu bicicleta sau cu mașina de companie (depinde de distanța dintre locul de muncă și locul de locuit).
Programul de lucru și planurile de vacanță vor fi convenite cu clientul.
Dacă este necesar, vă putem ajuta să organizați un transport din țara dvs. în Olanda.

Persoană motivată, dispusă să se dezvolte și să învețe
Să poată lucra în echipă, dar și independent.
Să aibă o experienta tehnică, preferabil în aceeași funcție.
Cazier judiciar curat
Experiența la o companie de construcții și limba engleză vor fi un avantaj

Informatii suplimentare

Detalii locație:

Internet WiFi,
Toalete și dușuri (comune),
Mașină de spălat și uscător,
Bucătărie,
Bicicleta (cu € 50, - depozit).

Ore Între 38 și 48 de ore pe săptămână
Salariul 14,04 € - 17,74 € brut/oră.

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu