Lucrători in producție / operatori de mașini

Amixo - muncitori producție 2692 views Municipiul Meierijstad 40 de ore pe săptămână € 13,78 brut/oră NL contract Producție

Descrierea postului

Căutați un loc de muncă în producție sau ca operator de mașini? Alătură-te echipei noastre!

Pentru unul dintre clienții noștri căutăm oameni cu experiență în activitatea de producție și ca operatori de mașini care sunt interesați de un loc de muncă stabil în Olanda.

Oferta

Se oferă :

-salariu de bază 13,78 € brut pe oră
-cazare în camerele confortabile single sau duble; costul închirierii: 96,00 € pe săptămână
-asigurare de sănătate la un preț bun 25,84 € pe săptămână
-oportunitate pentru dezvoltare și instruire
-posibilitatea unei cooperări permanente
-reutilizarea costurilor de călătorie (de la 10 km)
-lucru într-o atmosferă prietenoasă

Responsibilities

Principalele atribuții sunt:

-operarea mașinilor
-transportul sacilor (până la 25 kg) cu produse și aruncarea produselor în mașinile de amestecat
-curățarea mașinilor.

Programul de lucru

Programul de lucru este în trei schimburi:

-schimbul 1 : 7:00 -15: 00
-schimbul 2 :15: 00-23: 00
-schimbul 3 :23: 00-7: 00

Se cere :

-experiență în producția sau funcționarea mașinilor
-capacitatea de a lucra în echipă
-diligenți și responsabilitate
-cunoștințe de engleză sau olandeză

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

-cameră confortabilă
-bucătărie complet utilată
-toalete + dușuri
-mașină de spălat și uscător
-Internet WiFi
-bicicleta (cu depozit de 50 €)

Ore 40 de ore pe săptămână
Salariul € 13,78 brut/oră
Orasul Veghel

Contact information

Cirici Claudia-Codruta
+40725568060