Productia de salate

539 - Loppersum 3254 views Municipiu Eindhoven 35-55 € 10,55 brut pe ora NL contract Producție

Descrierea postului

Căutăm candidați care doresc să lucreze la producția de salate și la ambalarea fructelor și legumelor. Ai o experiență? Vrei să încerci ceva nou? Aplica acum!

Compania este formată din două departamente: angrosist și producția de legume tăiate. Angrosistul livrează produse (pe baza comenzilor de la client) și la producție fructele și legumele sunt spălate și tăiate și apoi ambalate sau utilizate ca ingredient în salate. Aceast job este foarte variat.

Oferta

Angajare stabilă pe contract olandez

  • salariu de bază 10,55 € brut pe oră (pentru început) și salariu crescut la 10,88 € brut / oră
  • Plata săptămânal, după 26 de săptămâni de muncă, se va schimba la o plată la fiecare 4 săptămâni.

  • Haine de lucru (hanorace și tricouri)

  • închirierea unei camere (costul este de 90 EUR pe săptămână)
  • transport la serviciu (cu mașina companiei)
  • asigurare de sănătate la un preț bun: 25,85 € pe săptămână

Responsibilities

Sarcinile zilnice sunt:

  • spălarea, uscarea, ambalarea fructelor și legumelor și pregătirea salatelor din acestea,
  • tăierea manuală și automată a legumelor și fructelor,
  • exploatarea și pregătirea mașinilor pentru tăiere și ambalare.

Timpul de lucru este de luni până vineri și în fiecare a doua sâmbătă, de la 7 la 12 ore pe zi (până la suma totală a comenzilor).

Programul de lucru este de la 6:00 la 13-18:00 sau de la 10:00 la 17-22:00.

Programul de lucru și planurile de vacanță vor fi convenite direct cu clientul.

Transportul la locul de muncă se face cu mașina companiei (angajații îl pot folosi fără plată pentru călătoriile la serviciu și întoarcerea la locatia de locuit).

  • experiență în muncă la depozitul frigorific
  • motivația de a lucra
  • capacitatea de a învăța și dezvolta

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • cazare în case unifamiliale sau terasate,
  • în camere duble bucatarie complet utilata
  • Internet WiFi
  • mașină de spălat
Ore 35-55
Salariul € 10,55 brut pe ora
Orasul Eindhoven

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu