Поділитися:

Controlbox construction technician

672 - Hoppenbrouwers Techniek 3749 views Municipality of Deurne, Municipality of Sittard-Geleen 38 12,95 euro brut pe ora NL contract Producție

Descrierea postului

Începeți cu o muncă simplă, dar atunci când obțineți experiență, puteți crește în această funcție și puteți obține proiecte mai dificile sub supraveghere.

Angajare stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.

  • Salariu de bază 12,95 € brut pe oră
  • Cazare in camere confortabile; cost de închiriere: 87,50 € pe săptămână
  • Plata saptamanala in euro, max pana joi
  • Asigurare de sănătate la un preț bun 30,92 € pe săptămână

Responsibilities

  • Construirea de cutii de control de înaltă calitate.
  • Construirea, cablarea și asamblarea acelor cutii de control care sunt utilizate în companiile de purificare a apei sau în industria alimentară.

Se lucrează 5 zile pe săptămână (luni, miercuri, joi, vineri și sâmbătă), de la 07:00/08:00 până la 17:00.

Programul de lucru și planurile de vacanță trebuie convenite cu planificatorul

  • Experienta tehnica anterioara
  • Cunoștințe în lucrul cu electricitate
  • Motivația pentru muncă
  • Disponibilitate de a învăța și de a dezvolta abilități la locul de muncă
  • Permisul de conducere este un avantaj

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Cameră confortabilă
  • Bucătărie complet utilată
  • Toalete + dusuri
  • Mașină de spălat și uscător
  • Internet WiFi gratuit
  • Bicicleta (cu depozit de 50€)

Oferim un standard pentru biciclete în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Asta cu scopul de a călători la serviciu, dar și pentru a folosi timpul privat pentru a vizita magazine. În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locul de locuit va fi mai mare de 8 km, vom asigura transport diferit.

Ore 38
Salariul 12,95 euro brut pe ora
Orasul Sittard and Deurne

Contact information

Lidia Alexin
+40 725568060