Muncă în pepinieră

260 - Wim van Strijdhoven, Tree 4997 views 40 € 10,92 brut pe oră NL contract Agricol

Descrierea postului

Lucrați în pepiniera copacilor și arbuștilor cu plante atât în ​​sere, cât și în câmpul de afară. Toate sarcinile sunt efectuate într-o echipă de angajați, deoarece unele sarcini sunt destul de intense din punct de vedere fizic.

Atribuțiile la locul de muncă sunt legate de îngrijirea plantelor în trei etape de dezvoltare: butași, plante mici și copaci tineri. În faza inițială, lucrarea constă în pregătirea răsadurilor de înaltă calitate, plasarea lor în ghivece și grija dezvoltării lor în sere, adică: taierea, udarea, replantarea în ghivece mai mari etc. Apoi, plantele tinere suficient de puternice sunt transplantate în sol în câmp. , unde, de asemenea, dacă este necesar, se acordă toată atenția pentru a asigura cele mai bune condiții de creștere pentru plante. La a treia și ultima etapă, copacii tineri sunt săpați manual sau cu utilaje si rădăcinile sunt asigurate și pregătite pentru transport.

Angajare cu oferta de lucru stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.

Salariul dvs. va fi alcatuit din următoarele sume:

  • Se incepe de la un salariu de bază brut de 10,92 € pe oră,
  • Plata salariului saptamanala.
  • Deducerea pentru asigurările de sănătate: 123,68 € pe 4 săptămâni.
  • Chiria: € 87,50 pe săptămână

Sunteți obligat să aveți asigurare olandeză de sănătate, vă putem aranja acest lucru pentru un preț competitiv de € 123,68 pentru 4 săptămâni. O rambursare pentru o parte din aceste costuri poate fi solicitată la guvernul olandez prin aplicarea pentru așa-numitul “Zorgtoeslag”, restituirea depinzând de nivelul salariului și de circumstanțele dvs. private.

Programul de lucru în zilele lucrătoare este între 8:00 și 17:00.

Sistemul de lucru este convenit cu angajatorul. În mod similar si in cazul planificarii concediilor.

Călătoria către și de la locul de muncă va avea loc într-o mașină a companiei împreună cu alți angajați, deoarece locul de muncă este situat la o distanță de aproximativ 10-15 kilometri de locuință.

Angajatul acoperă costurile de călătorie din și către țara de origine. Vă putem ajuta să rezervați călătoria dvs. în unul dintre autobuzele noastre sau să rezervați un bilet de avion. Cheltuielile de călătorie vor fi apoi deduse din salariul dvs. Pentru zborurile către Eindhoven sau Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. În weekend, transportul către / de la aeroport poate fi organizat gratuit dacă reușim să îl conectăm la rutele noastre de autobuz.

  • Experienta in lucrul cu copacii sau motivatia de a invata
  • Sunteți fizic puternici și în stare bună de sănătate
  • Cunoasterea limbilor engleza sau germană (nu este obligatorie)
  • Sunteți capabil să lucrați independent, dar și într-o echipă, sunteți flexibil și motivat
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

Detalii despre chirie

  • Internet WiFi
  • Toalete şi duşuri (la comun)
  • Maşini de spălat +uscătoare
  • Bucătărie
  • Biciclete ( contra unei garanţii în valoare de 50 euro)
  • Supermarket la cel mult 10 minute de mers cu bicicleta.

Costurile de închiriere sunt de € 87,50 pe săptămână, inclusiv pentru săptămânile din timpul sărbătorilor când doriți să păstrați propriul pat. După curățarea și golirea camerei dvs., nu veți fi taxat (ă) pentru locație în timpul vacanței. Depozitul pentru cheile casei va fi de € 50, -. După returnarea cheilor, veți primi acest depozit înapoi.

Ore 40
Salariul € 10,92 brut pe oră
Orasul Udenhout

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032