Grădinărit / Lucrări de întreținere

438 - John Vogels Allround, gardening 998 views Municipiul Oss 38 brut de 11,38 € pe oră, NL contract întreținere, Agricol

Descrierea postului

Tipul de muncă

Lucrări de grădinărit / întreținere. Veti munci în principal cu o  sapa, tăietor cu perie, la tuns gard viu, cu suflanta, etc  Vor fi lucrari în locații diferite pentru clienți diferiti. Sezonul va începe pe la jumătatea lui martie și va dura până la sfârșitul anului.

Oferta

Contract + Informatii Salariu

Angajare cu oferta de lucru stabilă și contract olandez la compania B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.

Salariul dvs. va fi alcatuit din următoarele sume:

  • Se incepe de la un salariu de bază brut de 9,82 € pe oră, până la 38 de ore pe săptămână
  • Plata se efectueaza la perioada de 4 săptămâni, în euro, în termen de 10 zile de la sfârșitul perioadei.
  • Deducerea pentru asigurările de sănătate: 104,63 € pe 4 săptămâni.
  • Închirierea spatiului de locuit: € 77,50 pe săptămână

Asigurare

Sunteți obligat să aveți asigurare olandeză de sănătate, vă putem aranja acest lucru pentru un preț competitiv de € 104,63 pentru 4 săptămâni. O rambursare pentru o parte din aceste costuri poate fi solicitată la guvernul olandez prin aplicarea pentru așa-numitul “Zorgtoeslag”, restituirea depinzând de nivelul salariului și de circumstanțele dvs. private.

Programul de lucru

Transport do pracy-do domu

Acesta se va face cu mașina / autobuzul. Dacă aveți permis de conducere, trebuie să fiți șoferul.

Transport NL-PL

Călătoriile din și spre țara dvs. de origine reprezinta costurile angajatului, putem face o rezervare pentru un loc într-unul din autobuzele noastre sau putem rezerva un bilet de avion pentru dvs., costurile acestei călătorii vor fi deduse din salariul dvs. În cazul zborurilor către aeroportul Eindhoven sau Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

Program de lucru

Programul de lucru va fi convenit cu clientul, același lucru este valabil și pentru confirmările de sărbători.

Cerinţe

  • Experienta in grădinărit / cu plantele etc. este preferată
  • Sunteți fizic puternici și în stare bună de sănătate
  • Cunoasterea limbilor engleza sau germană
  • Sunteți capabil să lucrați independent, dar și într-o echipă, sunteți flexibil și motivat
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

Spatiu de locuit

  • Internet Wi-Fi
  • toalete + dușuri ( la comun)
  • mașină de spălat + uscător
  • bucătărie, bicicletă (cu 50 €, depozit)
  • supermarket în 10 minute cu bicicleta

Costurile de închiriere sunt de € 77,50 pe săptămână, inclusiv pentru săptămânile din timpul sărbătorilor când doriți să păstrați propriul pat. După curățarea și golirea camerei dvs., nu veți fi taxat (ă) pentru locație în timpul vacanței. Depozitul pentru cheile casei va fi de € 50, -. După returnarea cheilor, veți primi acest depozit înapoi.

Ore 38
Salariul brut de 11,38 € pe oră,
Orasul Gemonde

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu