Pepinieră de arbori și plante

497 - Peter Verhoeven, trees 3142 views Municipiu Oisterwijk 38-42 ore pe saptamana €10,92 brut pe ora NL contract Agricol

Descrierea postului

Muncitor general la o pepinieră de copaci. Sarcinile zilnice sunt: ​​scoaterea copacilor / plantelor din pământ, uneori cu o mașină, alteori manual (recoltare).

Aplicați fixarea în jurul rădăcinilor copacilor, încărcând copacii pe remorcă și pregătiți-i pentru transport. De asemenea, trebuie făcute și alte lucrări, cum ar fi plivirea, plantarea, tăierea etc.

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la BAM Works B.V.

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Începând cu un salariu brut de bază de 10,92 € pe oră
  • Plata săptămânală în euro
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 26,92 € pe săptămână
  • Chiria: 87,50 € pe săptămână

Lucrările încep din Martie, iar sezonul de vârf se va încheia undeva la sfârșitul lunii mai, dar dacă merge bine angajatul poate rămâne aproape tot timpul anului la acest client.

Programul de lucru este de la 08:00 până la 17:00

  • Motivat, dispus să se dezvolte și să învețe
  • Este preferată limba engleză, olandeză sau germană
  • Experiența cu plante este preferată, dar o motivație bună este mai importantă
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător
  • Bucătărie,
  • Bicicletă (cu € 50, - depozit)

Depozitul pentru cheile casei va fi de € 50, -. După returnarea cheilor, veți primi înapoi depunerea Oferim un standard de bicicletă în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Acest lucru cu scopul de a călători la serviciu, dar și de a folosi în timpul tău privat pentru a vizita magazine. În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locul de locuit va fi mai mare de 8 km, vom asigura un transport diferit.

Ore 38-42 ore pe saptamana
Salariul €10,92 brut pe ora
Orasul Haaren

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032