Lucrător în logistică la o pepinieră

233 - De Kuil, trees 2206 views Municipiu Udenhout 38 € 10,92 brut pe ora NL contract Agricol

Descrierea postului

Cautam o persoana pentru logistica la o pepinieră. Sarcinile zilnice sunt: ​​ambalarea plantelor, îndepărtarea plantelor, copacilor și paleților cu stivuitorul. Încărcarea și descărcarea arborilor și plantelor pe remorcă și pregătirea acestora pentru transport. Se lucrează la fel de bine în exterior, ca și în interior, în seră sau depozit.

Angajare cu munca stabila si contract olandez la firma BAM Works B.V.

Salariul dvs. se va acumula din următoarele sume:

  • Începând cu un salariu brut de bază de 10,92 EUR pe oră până la 38 de ore pe săptămână sau mai mult,
  • Pentru candidații cu experiență, salariul va crește după o perioadă de probă.
  • Upgrade-uri posibile în funcție de motivația de a învăța mai multe în companie pentru a deveni independent.
  • Plata saptamanala in euro
  • Asigurare de sănătate la un preț bun 26,92 € pe săptămână
  • Chirie: € 87,50 pe săptămână

Programul de lucru

Zilele normale de lucru vor fi de la 08:00 până la 17:00.

Programele de lucru vor fi convenite cu clientul, la fel si pentru confirmarile de sarbatori.

Transportul de la o locație la locul de muncă se va face cu bicicleta, deoarece locația de lucru este în apropiere.

  • Este necesară experiență în conducerea cu stivuitoare
  • Este necesară o bună limbă engleză sau germană
  • Se preferă cunoștințe de bază despre lucrările agricole
  • Ești fizic puternic și ești în stare bună de sănătate și formă
  • Esti capabil sa lucrezi independent dar si in echipa, esti flexibil si motivat
  • Se preferă permisul de conducere B

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

Oferim locatii normale de locuit cu maxim 18 angajati (de la 1 la 3 persoane intr-o camera) care sunt conform standardului SNF,

  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comune)
  • Masina de spalat rufe + uscator
  • Bucătărie,
  • Bicicletă (cu € 50,- depozit)
  • Supermarket în 10 minute cu bicicleta.
Ore 38
Salariul € 10,92 brut pe ora
Orasul Udenhout

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032