Sudor

337 - Gubbels, Welder 22692 views Municipiu Tilburg 40 ore pe saptamana € 11,44 brut pe ora NL contract Metal

Descrierea postului

Se lucrează într-o echipă care se ocupă cu demolarea clădirilor la mai multe locaţii de lucru din zonă. În situaţia în care utilajele sunt responsabile pentru demolarea generală a clădirii, dvs veţi avea grijă de demolarea manuală şi separarea deşeurilor din construcţii. Plecarea cu autobusul sau cu maşina este în fiecare dimineaţă din aceeaţi locaţie.

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Începând cu un salariu brut de bază de 11,44 € pe oră
  • Actualizări posibile în funcție de motivația de a afla mai multe în companie pentru a deveni independent.
  • Plata săptămânală în euro
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 26,92 € pe săptămână
  • Chiria locului de locuit: 87,50 € pe săptămână

Zilele normale de lucru vor fi de la 07: 00h până la 16: 00h sau 17: 00h.

Programele de lucru vor fi convenite cu clientul, acest lucru este același si pentru confirmările de sărbători.

  • Este necesară experiență în sudare
  • Se preferă cunoștințele de bază despre lucrările de construcție sau demolare
  • Limba engleză sau germană bună sau motivația de a învăța olandeză
  • Ești capabil să lucrezi independent, dar și în echipă, ești flexibil și motivat
  • Este necesar permisul de conducere B
  • Cazier judiciar curat

Locuința este pusă la dispoziție de către client în orașul Vlijmen.

  • Internet WiFi
  • Toalete şi duşuri (la comun)
  • Maşini de spălat + uscătoare
  • Bucătărie
  • Costul chiriei pentru o săptămână este de 83,75 Euro şi se plătește și în timpul cât sunteți plecați în concediu.
Ore 40 ore pe saptamana
Salariul € 11,44 brut pe ora
Orasul Helvoirt
Sudor

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032