Поділитися:

Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 302 [vacancyId:protected] => 48 [localeId:protected] => 7 [vacancyCode:protected] => 158 - Heijderhoeve, pigs farm [title:protected] => Work at pig farm [address:protected] => [zipcode:protected] => 5473 NL [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Heeswijk Dinther [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => 158 [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => All-year-round [requiredWorkers:protected] => 1 [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Caring, patient and diligent employee is wanted. Do You have an experience in work with animals? Do not hesitate - apply now!

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Olena Burziak [contactEmail:protected] => recruitment@bamworks.eu [contactPhone:protected] => +48 717166857; +48512290911 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => 38-50 [salary:protected] => €11,75 gross/hour [salaryMinimum:protected] => [salaryMaximum:protected] => [salaryType:protected] => week [worktime:protected] =>

Normal working days will be from 07:00h until 17:00h for 5-7 days a week  (depends on a worker).

Work schedules will be agreed with the client, this is the same for confirmations for holidays.

[offers:protected] =>

Employment with stable work and Dutch contract at the company BAM Works B.V.

Your salary will be build up from the following amounts:

  • Salary of €11,75 gross per hour
  • Upgrades possible depending of motivation to learn more in the company to become independent.
  • Week period payment in euro’s.
  • Deduction for health insurance: €33,45 per week
  • Rent of living location: €96,50 per week

[demands:protected] =>
  • Experience in work with pigs or motivation to learn
  • Good English or German language or motivation to learn Dutch
  • You are able to work independently but also in a team, you are flexible and motivated
  • Driving license B is  preferred
  • Certificate of Good Conduct
[description:protected] =>

Work is inside modern stables where with other workers You will take care of pigs (feeding, care for sick pigs etc.). Also your duty will be cleaning the stables, helping with internal movements of the animals, preparing the animals for loading and helping with transport of pigs to other locations.

Workers need to keep calm atmosphere when working around animals and be careful to keep pigs relaxed. Hygiene is important because of risk of disease among the animals.

[companyProfile:protected] =>

Living location:

  • WiFi internet
  • toilets + showers (shared)
  • washing machine + dryer
  • kitchen with all materials like plates, cups, kettle etc.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => 49.png [vacancyHeroImage:protected] => [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 51.6583801 [lng:protected] => 5.5107951 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2023-01-23 13:58:14 [responsibilities:protected] => )

Munca la ferma de porci

158 - Heijderhoeve, pigs farm 25858 views Municipiu Bernheze 38-50 ore pe saptamana € 11,75 brut pe ora NL contract șeptel

Descrierea postului

Îngrijirea porcilor : a-i hrani, a curăta locul unde sunt ţinuti porcii şi a îngriji porcii bolnavi. Totodată, o altă obligaţie este de a  transfera porcii într-o altă locaţie dacă este necesar şi de a te ocupa de transportul acestora.

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Salariu Brut de € 11,75 pe oră
  • Actualizări posibile în funcție de motivația de a afla mai multe în companie pentru a deveni independent.
  • Plata pe săptămână în euro.
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 33,45 € pe săptămână
  • Chiria: 96,50 € pe săptămână

Zilele normale de lucru vor fi de la 07:00 până la 17:00 pentru 5-7 zile pe săptămână (depinde de un lucrător).

Programele de lucru vor fi convenite cu clientul, acest lucru este același si pentru confirmările de sărbători..

  • Experientă în munca cu porcii sau dorinţa  de a învăţa
  • Cunoaşterea limbii engleze sau germane sau motivaţia de a invăţa limba olandeză
  • Permis de conducere cat. B
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

  • Internet WiFi
  • toalete şi duşuri (la comun)
  • maşini de spălat +uscătoare
  • bucătărie.
  • Locuinţa este pusă la dispoziţie  de către client în apropiere de locul de muncă.
  • Costul chiriei  este de 265 Eur/ 4 săptămâni şi se plăteşte şi în timpul în care sunteţi în concediu.
Ore 38-50 ore pe saptamana
Salariul € 11,75 brut pe ora
Orasul Heeswijk Dinther

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032