Lucrator in constructii

062 - Arcelor, metal works 2600 views Municipalitatea Tiel 40 € 12,55 brut pe ora NL contract Metal

Descrierea postului

Locul de muncă este în special în construcții cu oțel. Veți realiza o gamă largă de soluții de construcție pentru companii, cum ar fi bare, grinzi, grinzi de pod, podele, fibre de oțel, acoperișuri, placări și izolare pereți. Locul de muncă este întotdeauna la locația clientului din Tiel. Veți lucra intr-un un grup de muncitori est-europeni (BG, RO, PL).

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Începând cu un salariu brut de bază de 12,26 € pe oră până la 40 de ore pe săptămână
  • Plata săptămânală în euro
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 26,92 € pe săptămână
  • Chiria: 87,50 € pe săptămână

Programele de lucru vor fi convenite cu clientul, acest lucru este același pentru confirmările de sărbători.

Există 2 schimburi la acest client. Schimburi de la 5.45h până la 14.00h sau de la 14.00h până la 22.30h.

  • Este preferat sa aveti permis de conducere categoria B
  • Cazier judiciar curat
  • Cunostinte bune de limba engleză sau germană
  • Este preferată sa aveti cunoaștinte de bază pentru lucrărilor de construcție și experienta tehnica

Informatii suplimentare

Cazare

  • Internet Wi-Fi
  • toalete + dușuri (comune)
    mașină de spălat + uscător
  • bucătărie, bicicletă (cu 50 €, depozit)
  • supermarket la 10 minute cu bicicleta

Oferim un standard de bicicletă în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Acest lucru cu scopul de a călători la serviciu, dar și de a folosi în timpul tău privat pentru a vizita magazine. În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locul de locuit va fi mai mare de 8 km, vom asigura un transport diferit.

Ore 40
Salariul € 12,55 brut pe ora
Orasul Tiel

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032