Lucrator in constructii

062 - Arcelor, metal works 1569 views Municipalitatea Tiel 40 brut de 10,48 EUR pe oră NL contract Metal

Descrierea postului

Tipul de muncă

Locul de muncă este în special în construcții cu oțel. Veți realiza o gamă largă de soluții de construcție pentru companii, cum ar fi bare, grinzi, grinzi de pod, podele, fibre de oțel, acoperișuri, placări și izolare pereți. Locul de muncă este întotdeauna la locația clientului din Tiel. Veți lucra intr-un un grup de muncitori est-europeni (BG, RO, PL).

Oferta

Contract + Informatii salariu

Angajare cu loc de muncă stabil și contract olandez la compania B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.

Salariul dvs. va fi alcatuit din următoarele sume:

  • Începe de la un salariu de bază brut de 10,48 EUR pe oră, până la 40 de ore pe săptămână
  • Plata săptămânal, după 26 de săptămâni de muncă, se va schimba la o plată la fiecare 4 săptămâni.
  • Deducerea pentru asigurările de sănătate: 104,63 EUR pe 4 săptămâni
  • Închirierea locației de locuit: € 77,50 pe săptămână

Asigurare

Sunteți obligat să aveți asigurare olandeză de sănătate, vă putem aranja acest lucru pentru un preț competitiv de € 104,63 pentru 4 săptămâni. O rambursare pentru o parte din aceste costuri poate fi solicitată la guvernul olandez prin aplicarea pentru așa-numitul “Zorgtoeslag”, restituirea depinzând de nivelul salariului și de circumstanțele dvs. private.

Programul de lucru

Transport Loc de muncă - cazare

Acesta va fi cu autobuzul, probabil că trebuie să conduci singur.

Transport NL-PL

Călătoriile din și spre țara dvs. de origine reprezinta costurile angajatului, putem face o rezervare pentru un loc într-unul din autobuzele noastre sau putem rezerva un bilet de avion pentru dvs., costurile acestei călătorii vor fi deduse din salariul dvs. În cazul zborurilor către aeroportul Eindhoven sau Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

Program de lucru

Programul de lucru va fi convenit cu clientul, același lucru este valabil și pentru confirmările de sărbători. Există 2 schimburi la acest client. Schimbările sunt de la 5.45 h până la ora 14.00 sau de la ora 14.00 până la ora 22.30.

Opis stanowiska Wymagania

  • Este preferat sa aveti permis de conducere categoria B
  • Cazier judiciar curat
  • Cunostinte bune de limba engleză sau germană
  • Este preferată sa aveti cunoaștinte de bază pentru lucrărilor de construcție și experienta tehnica

Informatii suplimentare

Locatia de cazare

  • Internet Wi-Fi
  • toalete + dușuri (comune)
    mașină de spălat + uscător
  • bucătărie, bicicletă (cu 50 €, depozit)
  • supermarket la 10 minute cu bicicleta

Costurile de închiriere sunt de € 77,50 pe săptămână, inclusiv pentru săptămânile din timpul sărbătorilor când doriți să păstrați propriul pat. După curățarea și golirea camerei dvs., nu veți fi taxat (ă) pentru locația în timpul vacanței.

Depozitul pentru cheile casei va fi de € 50, -. După returnarea cheilor, veți primi acest depozit înapoi.

Ore 40
Salariul brut de 10,48 EUR pe oră
Orasul Tiel

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu