Поділитися:

Selector de comenzi (orderpicker)

642.3 - Crown Uintzendgroep/ Hartevelt 659 views 40  €10,50 brut pe oră NL contract Producție

Descrierea postului

Munca presupune depozitare, logistica modei, reconstrucție, activități de atelier și managementul confecțiilor.

  • Salariu de bază : 10,50 EUR brut pe oră, posibilă creștere la 12,50 EUR pe oră.
  • Cazare in camere confortabile, costul închirierii:  105 € pe săptămână.
  • Plata saptamanala in euro, max până în ziua de joi.
  • Asigurare de sănătate : 28,63 € pe săptămână.

Responsibilities

Sarcina principală este de a colecta comenzile cu un scaner, de a pune hainele pe umerase, de a verifica cu un computer și un scaner dacă comenzile au fost primite corect și să le puneți în ambalaje și etichete adecvate.

Program de lucru : de Luni pâna Vineri, între orele 08:30 - 17:30.

  • Motivația pentru muncă.
  • Flexibilitate și responsabilitate.
  • Certificatul de bună conduită este binevenit (cazier curat).
  • Permisul de conducere este binevenit
  • Experienta in munca ca selector de comenzi
  • Limba engleză sau olandeză reprezintă avantaj.
  • Disponibilitate în sezonul de vârf (iunie - septembrie).

Informatii suplimentare

Detalii cazare:

  • Cameră confortabilă
  • Bucătărie complet utilată
  • Toalete + dusuri
  • Mașină de spălat și uscător
  • Internet WiFi gratuit
  • Bicicleta (cu depozit de 50 EUR)

Oferim un standard pentru biciclete în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Asta cu scopul de a călători la serviciu, dar și pentru a o folosi pentru necesitățile personale. În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locul de locuit va fi mai mare de 8 km, vom asigura transport diferit.

Ore 40
Salariul  €10,50 brut pe oră
Orasul De Meern

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032