Поділитися:

Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 1527 [vacancyId:protected] => 228 [localeId:protected] => 7 [vacancyCode:protected] => 642.3 - Crown Uintzendgroep/ Hartevelt [title:protected] => Orderpicker [address:protected] => Molensteijn 8 [zipcode:protected] => 3454 PT [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => De Meern [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => 158 [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Are you interested with job in the textile industry? Let's try and look on the offer below.

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Justyna Hackiewicz [contactEmail:protected] => recruitment@bamworks.eu [contactPhone:protected] => +359 877708686 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => 40 [salary:protected] =>  € 10,50 gross per hour [salaryMinimum:protected] => [salaryMaximum:protected] => [salaryType:protected] => week [worktime:protected] =>

Monday till Friday.

Working hours are from 8:30 – 17:30

[offers:protected] =>
  • basic salary €10.50 gross per hour, possible increase to € 12.50
  • accommodation at the comfortable rooms; cost of renting:  €105 per week
  • weekly payment in euro’s, max till Thursday
  • health insurance in a good price 28,63 € per week
[demands:protected] =>
  • Motivation to work
  • Flexibility and responsibility
  • Certificate of Good Conduct is welcome
  • Driving license is welcome
  • Experience in working as an orderpicker
  • English or Dutch language
  •  Availability in high season (June - September)
[description:protected] =>

The work includes warehousing, fashion logistics, reconstruction, workshop activities and garment management.

[companyProfile:protected] =>

Living location:

  • Comfortable room
  • Fully-equipped kitchen
  • Toilets + showers
  • Washing machine and dryer
  • Free WiFi Internet
  • Bicycle (with €50 deposit)

We provide a bike standard at our living locations (with €50 deposit). This with the purpose of traveling to work, but also to use in your private time to visit shops. In case the distance between work and living location will be more then 8km, we will provide different transportation.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => 57.jpg [vacancyHeroImage:protected] => [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 52.0754856 [lng:protected] => 5.0523246 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2022-07-08 10:28:36 [responsibilities:protected] =>

The main task is to collect orders with a scanner, hang clothes on hangers, check with a computer and a scanner that the orders have been correctly received, and pack them in appropriate packaging and labels.

Selector de comenzi (orderpicker)

642.3 - Crown Uintzendgroep/ Hartevelt 2447 views 40  €10,50 brut pe oră NL contract Producție

Descrierea postului

Munca presupune depozitare, logistica modei, reconstrucție, activități de atelier și managementul confecțiilor.

  • Salariu de bază : 10,50 EUR brut pe oră, posibilă creștere la 12,50 EUR pe oră.
  • Cazare in camere confortabile, costul închirierii:  105 € pe săptămână.
  • Plata saptamanala in euro, max până în ziua de joi.
  • Asigurare de sănătate : 28,63 € pe săptămână.

Responsibilities

Sarcina principală este de a colecta comenzile cu un scaner, de a pune hainele pe umerase, de a verifica cu un computer și un scaner dacă comenzile au fost primite corect și să le puneți în ambalaje și etichete adecvate.

Program de lucru : de Luni pâna Vineri, între orele 08:30 - 17:30.

  • Motivația pentru muncă.
  • Flexibilitate și responsabilitate.
  • Certificatul de bună conduită este binevenit (cazier curat).
  • Permisul de conducere este binevenit
  • Experienta in munca ca selector de comenzi
  • Limba engleză sau olandeză reprezintă avantaj.
  • Disponibilitate în sezonul de vârf (iunie - septembrie).

Informatii suplimentare

Detalii cazare:

  • Cameră confortabilă
  • Bucătărie complet utilată
  • Toalete + dusuri
  • Mașină de spălat și uscător
  • Internet WiFi gratuit
  • Bicicleta (cu depozit de 50 EUR)

Oferim un standard pentru biciclete în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Asta cu scopul de a călători la serviciu, dar și pentru a o folosi pentru necesitățile personale. În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locul de locuit va fi mai mare de 8 km, vom asigura transport diferit.

Ore 40
Salariul  €10,50 brut pe oră
Orasul De Meern

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032