Поділитися:

Sofer C + E (transport carne)

Van Rooi Meat 4746 views 50-60 de la € 14,59 brut pe ora NL contract Transport

Descrierea postului

Căutăm șoferi cu experiență sau bine motivați care să lucreze pe poziția de  conducator auto care livrează carne proaspătă.

Lucrând pentru noi, veți face parte din echipa noastră de șoferi internaționali de camioane, care merg cu marfă în întreaga UE.

Angajare cu munca stabila si contract de muncă olandez la firma BAM Works B.V.,

  • Salariu brut de bază de 14,59 EUR brut pe oră până la 40 de ore pe săptămână, va crește până la 15,17 EUR,
  • Orele suplimentare (după 40 de ore pe săptămână) vor fi plătite cu 130%,
  • Orele de sâmbătă vor fi plătite: 150%, orele de duminică și de lucru în sărbătorile naționale: 200%,
  • Diurna de 50,16 EUR pe zi când sunteți o zi întreagă departe de bază,
  • Plata salariullui la perioada de 4 săptămâni, în euro, până în a 10-a zi după încheierea perioadei,
  • Asigurare de sănătate : 122,67 EUR pe 4 săptămâni

Pentru o perioadă de 4 săptămâni, salariul mediu este de aproximativ 2900 € - 3600 €.

Responsibilities

Sarcina principală a șoferului este transportul remorcii frigorifice cu carne proaspătă către clienți precum DC, măcelari și catering.

Programul de lucru este de luni până sâmbătă. Începe între orele 23:00 și 04:00 și se întoarce la locație după-amiaza.

Călătoriile din și către țara dumneavoastră de origine intră în costurile angajatului, Vă putem ajuta să le organizați. În cazul zborurilor către aeroportul Eindhoven sau Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

  • Se preferă experiență ca șofer de camion
  • Motivație bună pentru muncă
  • Permis de conducere C+E + Cod95
  • Card taho digital
  • Cazier curat
  • Cunoștințe bune de limba engleză, olandeză sau germană
  • Pașaport valid

Informatii suplimentare

Facilități la bază:

  • Dormitoare
  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător
  • Bucătărie
Ore 50-60
Salariul de la € 14,59 brut pe ora
Orasul Helmond

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032