Поділитися:

Muncitor la fermă de purcei

Zeugenhouderij Kapteijns Meijs vof 1224 views Municipiu Oirschot 37 €10,86 brut/oră NL contract șeptel

Descrierea postului

Principala sarcină va fi de a ajuta supraveghetorul la înțărcarea purceilor. O parte din sarcinile dumneavoastră vor fi:  alăptarea purceilor, hrănirea, curățarea grajdurilor de porci, îngrijirea purceilor bolnavi, etc.

Veți lucra în două locații - una este fermă de porci cu scroafe (miercurea) și a doua este la o altă fermă de porci, unde veți avea sarcinile menționate mai sus. Este important să puteți călători între aceste două locații.

Angajare cu loc de muncă stabil si contract olandez la firma BAM Works B.V.
Salariul dvs. se va acumula din următoarele sume:

  • Salariu de 10,86 EUR brut pe oră
  • Plata saptamanala in euro, max până în ziua de joi.
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 30,66 EUR pe săptămână
  • Cost chirie: € 87,50 pe săptămână

Responsibilities

Sarcini generale la ferma de porci.
Ajutor la înțărcarea purceilor.
Alăptarea purceilor.

Programul de lucru începe la ora 08.00 și se termină la ora 17.00.

Experiență în lucrul cu porcii sau motivația de a învăța.
Atitudine pozitivă față de muncă.
Flexibilitate si adaptabilitate
Limba engleză sau germană de bază sau motivație pentru a învăța olandeză.
Permis de conducere categoria B.
Certificat de buna purtare (cazier curat).

Informatii suplimentare

Detalii cazare:

  • camera confortabila
  • bucătărie complet utilată
  • toalete + dusuri
  • mașină de spălat și uscător
  • Internet WiFi gratuit
  • bicicleta (cu depozit de 50€)

Oferim un standard pentru biciclete în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Asta cu scopul de a călători la serviciu, dar și pentru a folosi timpul privat pentru a vizita magazine. În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locul de locuit va fi mai mare de 8 km, vom asigura transport diferit.

Transport
Transport loc de munca-locuinta
Aceasta va fi cu mașina companiei, trebuie să conduceți singur.

Transport NL-PL și PL-NL
Călătoriile din și către țara dumneavoastră de origine sunt pentru costurile angajatului, putem face o rezervare pentru un loc într-unul dintre autobuzele noastre sau vă putem rezerva un bilet de avion, costurile acestei călătorii vor fi deduse din salariu. În cazul zborurilor către aeroportul Eindhoven, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

Ore 37
Salariul €10,86 brut/oră
Orasul Oirschot

Contact information

Lidia Alexin
+40356630032