Поділитися:

Vopsitor

250 - BAM Works - Painter 473 views 40 €13,25 brut/oră NL contract întreținere

Descrierea postului

Cautam un vopsitor profesionist! Aveți experiență în vopsirea suprafețelor din interiorul și exteriorul clădirilor? Puteți să vă organizați propria muncă și să lucrați independent? Atunci te căutăm!

Munca include vopsirea suprafețelor interioare și a fațadelor exterioare ale clădirilor.

  • Angajare stabilă și contract de muncă olandez la compania BAM Works B.V.,
  • Salariu de bază 13,25 € brut pe oră (salariul este de la € 13,25 brut/oră până la € 16,00 brut/oră, în funcție de experiență și rezultate)
  • Cazare in camere confortabile; cost chirie:  87,50 € pe săptămână,
  • Plata salariului săptămânal, in euro, maxim până în ziua de joi,
  • Asigurare de sănătate la un prețul : 30,66 € pe săptămână.

Responsibilities

Sarcinile dvs. principale vor fi:

  • vopsirea suprafetelor interioare,
  • vopsirea fațadelor exterioare ale clădirilor,
  • alte lucrări de renovare în funcție de situație.

  • Cunoștințe de limba engleză sau limba olandeză - obligatoriu,
  • Permis de conducere - necesar,
  • Experienta minim 5 ani,
  • Motivația pentru muncă,
  • Flexibilitate și responsabilitate,
  • Cazier curat.

Informatii suplimentare

Detalii despre locația în care veți locui:

  • Cameră confortabilă
  • Bucătărie complet utilată
  • Toalete + dusuri
  • Mașină de spălat și uscător
  • Internet WiFi gratuit
  • Bicicleta (cu depozit de 50€)

Oferim un standard pentru biciclete în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Transportul la locul de muncă va fi cu mașina pe care o vom asigura, dar în timpul dvs. privat, de ex. pentru a vizita magazinele, puteți folosi o bicicleta.

Ore 40
Salariul €13,25 brut/oră
Orasul Biezenmortel
Vopsitor

Contact information

Claudia Cirici
+40356630032