Asistent mecanic biciclete

Bike Totaal Paul van Korven 2117 views Municipiu Goirle 40-45 ore pe saptamana 12,43 brut pe ora NL contract întreținere

Descrierea postului

Căutăm un angajat general. Sarcina principală va fi să se ocupe de repararea biceclelor. Esti interesat? Aplica acum!

Angajare cu munca stabila si contract olandez la firma BAM Works B.V.,

  • Salariu brut de bază de 12,43 € pe oră,
  • Plata saptamanala in euro,
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 26,92 € pe săptămână,
  • Închiriere locație: 87,50 EUR pe săptămână

Responsibilities

Sarcinile principale sunt:

  • Vânzarea de biciclete
  • Repararea biceclelor

Se lucrează de marți până sâmbătă între orele 09:00 și 17:00

Programul de lucru și planurile de vacanță trebuie convenite cu planificatorul.

  • Motivație pentru muncă,
  • Flexibilitate și dorință de dezvoltare și de învățare,
  • Abilitatea de a lucra independent, dar și în echipă,
  • Este necesară limba engleză sau germană și/sau olandeza.
  • Experiența la un tip similar de muncă va fi un avantaj bun.

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Masina de spalat rufe + uscator
  • Bucătărie,
  • Bicicleta (cu € 50,- depozit)

Oferim o bicicletă în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Asta cu scopul de a călători la serviciu, dar și pentru a folosi timpul privat pentru a vizita magazine. În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locul de locuit va fi mai mare de 8 km, vom asigura transport diferit.

Ore 40-45 ore pe saptamana
Salariul 12,43 brut pe ora
Orasul Goirle

Contact information

Lidia Alexin
+40 356630032