Angajat general - restaurant fast food

Mc Donald's Geldermalsen 1306 views 40 €10,93 brut pe ora

Descrierea postului

În calitate de angajat general, veți fi responsabil pentru toate sarcinile de bucătărie, sarcinile de curățenie și, dacă vorbiți olandeză, de asemenea, pentru drive-through și casa de marcat.

Loc de muncă stabil și contract olandez la compania BAM Works B.V.,

  • Salariul de bază 10,93 EUR brut pe oră (salariu de început este de 10,93 EUR și posibile actualizări în combinație cu dezvoltarea și dobândirea de mai multă experiență.),
  • Cazare in camere confortabile; cost de închiriere: 87,50€ pe săptămână,
  • Plata saptamanala in euro, max pana joi,
  • Asigurare de sănătate la un preț bun 30,92 € pe săptămână.

Responsibilities

Sarcinile principale vor fi:

  • Pregatirea burgerilor,
  • Alte sarcini de bucătărie,
  • Curatenie,
  • Drive-through/case de marcat (dacă vorbiți olandeză)

Programul de lucru

Programul restaurantului este de la 10.00 la 22.00.

Se lucreaza in ture, program de lucru între orele 08.00 – 24.00. Se lucrează 7 zile pe săptămână din care lucrezi 5 sau 6 zile.

  • Cunoștințe engleză sau olandeză - obligatoriu,
  • Permis de conducere - necesar,
  • Experiența este întotdeauna un plus,
  • Motivația de a învăța,
  • Flexibilitate și responsabilitate,

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Cameră confortabilă
  • Bucătărie complet utilată
  • Toalete + dusuri
  • Mașină de spălat și uscător
  • Internet WiFi gratuit
  • Bicicleta (cu depozit de 50€)

Oferim un standard pentru biciclete în locațiile noastre de locuit (cu depozit de 50 EUR). Transportul la locul de muncă se va face cu mașina pe care o vom asigura, dar în timpul dvs. privat, de ex. pentru a vizita magazinele puteti folosi o bicicleta.

Ore 40
Salariul €10,93 brut pe ora
Orasul Enspijk

Contact information

Lidia Alexin
+40 356630032