Șofer internațional de camion C + E

182 - Vredeveld 684 views Municipiu Borne 50 - 60 ore pe saptamana € 12,56 brut pe ora NL contract Transport

Descrierea postului

Echipa noastră de șoferi profesioniști are nevoie de noi membri. Alătură-te nouă trimițând CV.

Lucrând pentru noi, veți face parte din echipa noastră de șoferi internaționali de camioane, veti merge cu marfă în întreaga UE.

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania B.A.M. Works B.V.

  • Salariu de bază este de 12,14 € brut pe oră până la 40 de ore pe săptămână
  • Orele suplimentare (după 40 de ore pe săptămână) vor fi plătite cu 130%
  • Orele de sâmbătă vor fi plătite: 150%, orele de duminică și de sărbătorile naționale: 200%
  • Diurna de 50,16 € pe zi când sunteți întreaga zi de la bază

Sunteți obligat să aveți o asigurare de sănătate olandeză, vă putem aranja acest lucru la un preț competitiv de 107,64 € pe 4 săptămâni. O rambursare pentru o parte din aceste costuri poate fi solicitată guvernului olandez, solicitând așa-numitul „Zorgtoeslag”, rambursarea depinde de nivelul salariului și de circumstanțele private. În plus, folosim servicii colective care conțin: acoperire pentru calamitate, asigurare de răspundere juridică și asigurare pentru accidente pentru 8,12 EUR pe 4 săptămâni.

Programul de lucru

Programul de lucru este flexibil.

Călătoriile din și către țara de origine sunt costurile angajatului, dar vă putem ajuta să le organizați. În cazul zborurilor către Eindhoven sau aeroportul Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

  • Card digital tacho
  • Cazier judiciar curat
  • Limba engleză sau germană
  • Fundal experienta de 5 ani

Informatii suplimentare

Facilități la bază:

  • Dormitoare
  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător bucătărie
Ore 50 - 60 ore pe saptamana
Salariul € 12,56 brut pe ora
Orasul Borne

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu