Lucrător în depozit

Schavemaker 1046 views Municipiu Moerdijk 40 de ore pe saptamana € 11,31 brut pe ora NL contract Logistică

Descrierea postului

Căutăm oameni care doresc să obțină un loc de muncă stabil și sunt motivați să dobândească noi competențe.

Oferta

Loc de muncă stabil cu contract olandez la BAM Works B.V.,

  • salariu de bază 11,31 € brut pe oră, va crește până la 11,68 € brut pe oră de la 01-01-2022,
  • cazare in camerele confortabile single sau duble; costul închirierii: 87,50 € pe săptămână,
  • asigurare de sănătate la un preț bun de 25,84 € pe săptămână,
  • oportunitate pentru dezvoltare și instruire,
  • posibilitatea unei cooperări permanente.

Responsibilities

Sarcinile principale vor fi:

  • preluarea comenzilor.
  • veti lucra cu EPT (transpalet electric), stivuitoare și tractoare.
  • veti incarca si descarca camioane.

Dacă nu aveți certificate specifice pentru stivuitoare și autocamioane, putem organiza un training și acoperi costul.

Munca se desfășoară de luni până vineri, între orele 08:00-17:00, sau când este necesar, între orele 07:00-19:00.

Există un singur schimb.

  • responsabilitate
  • dispus să învețe și să dobândească noi abilități și certificate,
  • cunoașterea limbii engleze (nivel minim: de bază),
  • permisul de conducere, experiența la un tip de lucru similar și certificatele pentru stivuitoare și vehicule portabile vor fi binevenite.

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • cameră confortabilă (single sau dublă),
  • bucătărie complet utilată,
  • toalete + dușuri,
  • mașină de spălat,
  • Internet WiFi.
Ore 40 de ore pe saptamana
Salariul € 11,31 brut pe ora
Orasul Klundert

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu