Montator independent de construcții

Jos van den Bersselaar Constructie B.V. 583 views 40 € 12,95 brut pe ora NL contract Constructie

Descrierea postului

Montator de construcții din oțel specifice clientului, citind desene și realizând construcția metalică a acestuia.

Funcția conține fabricarea matrițelor, sudarea etc.

Munca se desfășoară în interiorul fabricii

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania BAM Works B.V.

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Începând cu un salariu brut de bază de 12,95 € pe oră. Actualizări posibile în funcție de experiență și motivație.
  • Plata perioadei de 4 săptămâni în euro, în termen de 10 zile de la sfârșitul perioadei
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 107,64 EUR pe 4 săptămâni
  • Chiria: 87,50 euro pe săptămână (există o discursare specială atunci când lucrătorul locuiește în locația noastră mai mult de 26 de săptămâni pe an)

Sunteți obligat să aveți o asigurare de sănătate olandeză, vă putem aranja acest lucru la un preț competitiv de 107,68 € pe 4 săptămâni. O rambursare pentru o parte din aceste costuri poate fi solicitată guvernului olandez, solicitând așa-numitul „Zorgtoeslag”, rambursarea depinde de nivelul salariului dvs. și de circumstanțele private. În plus, utilizăm servicii colective care conțin: acoperire pentru calamitate, asigurare de răspundere juridică și asigurare de accident pentru 7,52 € pe 4 săptămâni (inclus în prețul de mai sus).

Programul de lucru

În mod normal de la 8.00 la 17.00 de luni până vineri.

Programele de lucru vor fi convenite cu clientul, la fel si pentru confirmările de sărbători.

Transportul la serviciu se va face cu bicicleta, deoarece avem mai multe locații de locuit foarte aproape de client.

  • Lucrător independent în construcții, cu experiență în aceeași funcție.
  • Abilitatea de a înțelege desenele construcțiilor și de a le crea în construcții metalice.
  • Lucrătorul trebuie să aibă o experiență tehnică și trebuie să fie precis, responsabil și flexibil pentru locul de muncă.
  • De asemenea, lucrătorul trebuie să fie motivat pentru locul de muncă și să vorbească germană sau engleză
  • Cazier judiciar curat

Informatii suplimentare

Locație de locuit

Oferim locații normale de locuit cu maxim 18 angajați (de la 1 la 3 persoane într-o cameră) care sunt în conformitate cu standardul SNF,

  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător
  • Bucătărie,
  • Bicicletă (cu 50 EUR, - depozit)

Costurile de închiriere sunt de 87,50 € pe săptămână, de asemenea pentru săptămânile din timpul vacanțelor în care doriți să vă păstrați propriul pat. După curățarea și golirea camerei, nu veți fi taxat pentru locurile de locuit în timpul vacanței. Depozitul pentru cheile casei va fi de € 50, -. După returnarea cheilor, veți primi înapoi depunerea.

Ore 40
Salariul € 12,95 brut pe ora
Orasul Udenhout

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu