Transport de materialele de construcție

652 - Vos Logistics B.V. 4319 views National, NL 50-60 € 12,14 brut pe ora + diurna (circa € 250) NL contract Transport

Descrierea postului

Excursii locale și internaționale cu remorcă combinată pentru transportul materialelor de construcție prin țările Benelux.

Călătoriile sunt mai ales locale, așa că șoferii sunt la bază în fiecare săptămână

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania B.A.M. Works B.V.

Salariul dvs. va fi în categoria D0 și se va acumula din următoarele sume:

  • Salariu de bază de 12,14 euro brut pe oră până la 40 de ore pe săptămână
  • Orele suplimentare (după 40 de ore pe săptămână) vor fi plătite cu 130%
  • Orele de sâmbătă vor fi plătite: 150%,
  • Orele de duminică și de sărbători naționale: 200%
  • Diurna de 50,16 EUR pe zi când sunteți întreaga zi de la bază
  • Plata perioadei de 4 săptămâni în euro, până la a 10-a zi după sfârșitul perioadei

 Pentru o perioadă de 4 săptămâni salariul mediu este de aproximativ 2900 - 3600 euro.

Sunteți obligat să aveți o asigurare de sănătate olandeză, vă putem aranja acest lucru la un preț competitiv de 107,64 € pentru 4 săptămâni. O rambursare pentru o parte din aceste costuri poate fi solicitată guvernului olandez prin solicitarea așa-numitului „Zorgtoeslag”, rambursarea depinde de nivelul salariului și de circumstanțele private. În plus, folosim servicii colective care conțin: acoperire de calamitate, asigurare de răspundere juridică și asigurare de accident pentru 8,12 EUR timp de 4 săptămâni.

Programul de lucru

Programul de lucru este flexibil.

Călătoriile din și către țara de origine sunt costurile angajaților, vă putem ajuta să o organizați.

În cazul zborurilor către Eindhoven sau aeroportul Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

  • Experiența ca șofer de camion
  • Card tacho digital
  • Cazier judiciar curat
  • ADR de bază
  • Limba poloneză, engleză sau germană
  • Fundal de 5 ani

Informatii suplimentare

Facilități la bază:

  • Dormitoare
  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător
  • Bucătărie
Ore 50-60
Salariul € 12,14 brut pe ora + diurna (circa € 250)
Orasul Woerden

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu