Munca la ferma de porci

200 - Bavar B.V, pig farm 4655 views 40-55 € 11,00 brut pe ora NL contract șeptel

Descrierea postului

Curățarea grajdurilor, ajutarea la mutarile interne ale animalelor, pregătirea animalelor pentru încărcare și ajutor, îngrijirea porcilor: hrănirea, îngrijirea porcilor bolnavi, administrarea de antibiotice etc.

Munca se desfășoară în interiorul grajdurilor moderne. Clima este bună.

Atmosfera atunci când lucrează în jurul animalelor trebuie să fie calmă  pentru a le menține animalele relaxate.

Igiena este importantă din cauza riscului de îmbolnăvire la animale.

Angajare cu muncă stabilă și contract olandez la compania B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Salariu  10,24 € brut pe oră pentru o persoană fără experiență. Pentru candidații cu experiență la salariul va crește până la 10,75 €.
  • Plata săptămânal, după 26 de săptămâni de muncă, se va schimba la o plată la fiecare 4 săptămâni.
  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 103,68 € pe 4 săptămâni
  • Chiria: Nu există costuri pentru chirie

 Sunteți obligat să aveți o asigurare de sănătate olandeză, vă putem aranja acest lucru la un preț competitiv de 103,68 € pe 4 săptămâni. O rambursare pentru o parte din aceste costuri poate fi solicitată guvernului olandez prin solicitarea așa-numitului „Zorgtoeslag”, rambursarea depinde de nivelul dvs. de salariu și de circumstanțele private. și asigurare de accident pentru 8,92 € pe 4 săptămâni (inclus în prețul de mai sus).

Zilele normale de lucru vor fi de la 7.00h până la 17.00h timp de 5-7 zile pe săptămână.

Programele de lucru vor fi convenite cu clientul, la fel este si pentru confirmările de concediu.

Transportul la locul de muncă se va face pe jos, deoarece locul de lucru se află în aceeași locație ca și locul de locuit.

Călătoriile din și către țara dvs. de origine sunt costurile angajatului, putem face o rezervare pentru un loc într-unul din autobuzele noastre sau putem rezerva un bilet de avion pentru dvs., costurile acestei călătorii vor fi deduse din salariu. În cazul zborurilor către Eindhoven sau aeroportul Weeze, putem aranja transportul către și de la aeroport. Aceste transporturi către și de la aeroport pot fi gratuite în weekend dacă avem opțiunea de a face o călătorie combinată.

  • Experiență în muncă cu porci sau motivație pentru a învăța
  • Limba engleză sau germană bună sau motivația de a învăța olandeză
  • Ești capabil să lucrezi independent, dar și în echipă, ești flexibil și motivat
  • Cazier

Informatii suplimentare

Locație de locuit:

  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător
  • Bucătărie
Ore 40-55
Salariul € 11,00 brut pe ora
Orasul Rutten

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu