Sofer C+E transport sticla

447 - EMONS 1341 views International, toata Europa 40-50 ore pe săptămână DE contract Transport

Descrierea postului

Căutăm șoferi C + E pentru unul dintre clienții noștri, care este lider pe o piață a transportului de sticlă.

Alătură-te nouă și începe călătoria ta internațională prin întreaga Europă!

-angajare stabilă în contractul german și asigurarea de sănătate
-salariu atractiv 9,60 € brutto pe oră și beneficii sociale
-bani suplimentari pentru muncă în weekend: 40 €
-diurna 22 € pe zi
-program de lucru 3/1 sau in acord cu soferul
-bonus discreționar - maxim 55 €
-atmosfera buna la serviciu

Cerinte :

-experiență ca șofer internațional de camion (minim 1 an)
-disponibilitate
-punctualitate
-îngrijirea camionului, remorcii și mărfurilor încărcate
-este necesară cunoașterea limbii engleză sau germană

Ore 40-50 ore pe săptămână
Orasul Osterweddingen

Contact information

Cirici Claudia-Codruta
+40725568060