Fermă de porci in Germania

110 - Van Asten - Pig farm 1449 views Germania - Statul Turingia 40 € 9,50 brut pe ora DE contract șeptel

Descrierea postului

Munca se desfășoară în grajdurile moderne, unde, împreună cu alți colegi, veți avea grijă de porci (hrănirea, îngrijirea porcilor bolnavi etc.).

De asemenea, datoria dvs. va fi curățarea grajdurilor, ajutarea la mutarile interne ale animalelor, pregătirea animalelor pentru încărcare și ajutor la transportul porcilor în alte locații. Angajatii trebuie să păstreze o atmosferă calmă atunci când lucrează în jurul animalelor și să aibă grijă să țină porcii relaxați. Igiena este importantă din cauza riscului de îmbolnăvire a animalelor.

Oferta

  • Angajare cu muncă stabilă și contract german.
  • Veți primi salariul la sfârșitul fiecărei luni. Începând cu un salariu brut de bază de 9,50 € pe oră, după perioada de probă poate crește.
  • Deducerea pentru asigurarea de sănătate este de aproximativ 7-8% din salariul brut.
  • Chirie: 100 EUR pe lună (inclusiv gaz, apă, electricitate și internet).

Timpul normal de lucru este de 8 ore luni-vineri și în fiecare al doilea weekend 4 ore.

Programele de lucru vor fi convenite cu clientul, la fel este si pentru confirmările de sărbători.

Călătoriile din și către țara de origine sunt costurile angajatului.

  • Experiență în muncă cu porci sau motivație pentru a învăța
  • Limba engleză sau germană bună sau motivația de a învăța germana
  • Capabilitatea de a lucra independent, dar și în echipă,flexibilitatea si motivatie

Clientul nostru asigură locații normale de locuit cu camere duble simple cu:

  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător
  • Bucătărie (Trebuie să luați echipamente proprii, cum ar fi vase, farfurii etc.)

Costurile de închiriere sunt de 100 EUR pe lună. Depozitul pentru cheile casei va fi de 100 EUR, -. După returnarea cheilor, veți primi înapoi depunerea.

Ore 40
Salariul € 9,50 brut pe ora
Orasul Neumark, Nordhausen, Uthleben

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu