Lucrător la cultivare și recoltare

116 - FJ-Plants 11281 views Municipiu Dongen 40 € 10,92 brut pe ora NL contract Agricol

Descrierea postului

Sarcinile zilnice sunt:

Ingrijirea plantelor, astfel încât acestea să poată crește într-un mod bun.

Plantele trebuie, taiate, legate si plivite.

Pregatirea comenzilor.

Angajare cu contract olandez la compania B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.

Salariul dvs. va fi acumulat din următoarele sume:

  • Începând cu un salariu brut de bază de 10,92 EUR pe oră până la 40 de ore pe săptămână
  • Plata săptămânala

  • Deducere pentru asigurarea de sănătate: 107, € pe 4 săptămâni
  • Chiria: 87,50 € pe săptămână.

Responsibilities

Munca se desfășoară în principal în seră. În procent, va fi de aproximativ 90% în seră și 10% în afara pe câmp.

Cel puțin 40 de ore pe săptămână, dar uneori  în perioadele aglomerate, chiar mai mult.

Luni întotdeauna de la 08:00 până la 17:00 și în perioadele aglomerate de marți până vineri, jobul va începe la 6:00 până la 16:00 sau 17:00.

  • Cazier judiciar curat
  • Motivat și dispus să se dezvolte și să învețe.
  • De asemenea, trebuie să poată lucra în echipă, dar și independent.
  • Experiența în munca agricolă cu plante este preferată, dar o motivație bună este mai importantă.

Informatii suplimentare

Locație:

  • Internet WiFi
  • Toalete + dușuri (comun)
  • Mașină de spălat + uscător
  • Bucătărie
Ore 40
Salariul € 10,92 brut pe ora
Orasul Dongen

Scrisoare de intenție

Aveți întrebări despre acest post vacant?

Sunați la +40725568060 sau trimiteți un e-mail la recruitment@bamworks.eu