Kierowca C + E - naczepa typu chłodnia

AB Texel NL Fresh 321 widoki 50-60 godzin tygodniowo €12,56 brutto/godzina NL umowa Transport

Opis stanowiska

Dołącz do nas jako kierowca C+E w transporcie międzynarodowym! Nasi kierowcy podróżują głównie między Holandią a Wielką Brytanią dostarczając świeżą żywność taką jak owoce, mięso i inne artykuły spożywcze do centr dystrybucji supermarketów w zasięgu 100 km wokół Londynu. Podróż zazwyczaj obejmuje 1 załadunek w Holandii i od 3 do 5 rozładunków na terenie Wielkiej Brytanii. Twoim obszarem pracy będzie głownie NL oraz DE, BE i UK. Do UK 80% naszych ciężarówek podróżuje pociągiem Calais-Dover.

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w holenderskiej firmie BAM Works B.V.
  • Wynagrodzenie w kategorii D0:
  • Podstawowe wynagrodzenie brutto w wysokości  €12,56 euro za godzinę (do 40 godzin w tygodniu), od stycznia 2022 stawka wzrosnie do € 12,97
  • Nadgodziny (powyżej 40 godzin w tygodniu) wypłacane w wysokości 130% stawki podstawowej
  • Praca w soboty płatna w wysokości 150% oraz praca w niedziele i święta płatne w wysokości 200% stawki podstawowej
  • Delegacja w wysokości €51,48 za dzień (dla pracy poza bazą przez pełne 24 godziny)
  • Wynagrodzenie płatne w walucie euro w czterotygodniowych okresach rozliczeniowych, najpóźniej 10 dni po zakończeniu okresu
  • Ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie € 107,64 na 4 tygodnie
  • Przeciętne wynagrodzenie za przepracowany tydzień (60 godzin) wynosi około €700.

Preferowany system pracy to 2/1, ale możliwy jest również inny system po uzgodnieniu z planistą.

Podróże do/z pracy są kosztem pracownika, pomagamy przy organizacji transportu busem.

W przypadku lotów do Eindhoven lub Weeze możemy zorganizowac transport na lotnisko.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Prawo jazdy kategorii C+E (z kodem 95)
  • Aktualna karta kierowcy
  • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Aktualny paszport

Dodatkowe informacje

Specyfikacja pojazdu

  • DAF XF Super Space Cab, some Space Cab

Udogodnienia na bazie

  • WiFi internet, kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, wyposażona kuchnia

Godziny 50-60 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie €12,56 brutto/godzina
Miasto ‘s-Hertogenbosch

Informacje kontaktowe