Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 1213 [vacancyId:protected] => 184 [localeId:protected] => 7 [vacancyCode:protected] => 297 - Corsten Fourage [title:protected] => Allround production worker [address:protected] => Vossenberg 7 [zipcode:protected] => 5738 RH [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Mariahout [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => 158 [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => 1 [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

We are searching for an allround worker at the production line. Interested? Apply now!

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Sara Chyla [contactEmail:protected] => recruitment@bamworks.eu [contactPhone:protected] => +48717166857 [contactPhoneAlt:protected] => +48512290911 [contactImage:protected] => [hours:protected] => 40 - 50 hours per week [salary:protected] => € 13,27  gross per hour [salaryMinimum:protected] => [salaryMaximum:protected] => [salaryType:protected] => week [worktime:protected] =>

Work is from Monday to Friday, from 07:00 until 18:00, and on Saturday from 07:00 until 12:30.

Work schedule and holiday plans need to be agreed with the planner.

[offers:protected] =>
  • Employment with stable work and Dutch contract at the company BAM Works B.V.,
  • Basic gross salary of € 13,27  per hour,
  • Weekly period payment in euro’s, payment day is Thursday,
  • Deduction for health insurance: €35,56 per week,
  • Rent of living location: €106 per week
[demands:protected] =>
  • Motivation to work, flexibility and willing to develop and learn,
  • Ability to work independently, but also in a team,
  • English or German language is required,
  • Certificate of Good Conduct,
  • Experience at similar type of work will be good advantage.
[description:protected] =>

[companyProfile:protected] =>

Living location:

  • WiFi internet
  • toilets + showers (shared)
  • washing machine + dryer
  • kitchen,
  • bicycle (with €50,- deposit)

We provide a bike at our living locations (with €50 deposit). This with the purpose of traveling to work, but also to use in your private time to visit shops. In case the distance between work and living location will be more then 8km, we will provide different transportation.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => hooibalen (500 x 500 px) (1).jpg [vacancyHeroImage:protected] => hooibalen header (1).jpg [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 51.5542443 [lng:protected] => 5.5500044 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-03-11 09:38:35 [responsibilities:protected] =>

Main tasks are:

  • taking care of production of small bales of hay or straw and keeping it on good level,
  • loading and unloading trucks,
  • taking care of technical maintenance.

Pracownik produkcji

297 - Corsten Fourage 22585 widoki Gmina Laarbeek 40 - 50 godzin tygodniowo € 13,27  brutto/godzina NL umowa Produkcja

Opis stanowiska

Szukamy pracownika produkcyjnego, dołącz do nas!

Co oferujemy

  • Początkowa stawka€ 13,27 godzina/brutto ;
  • Stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w BAM Works B.V;
  • Zakwaterowanie w wygodnych pokojach jedno- lub dwuosobowych; koszt wynajmu pokoju: €106 tygodniowo;
  • Ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie €35,33 tygodniowo
  • Wynagrodzenie jest wypłacane w systemie tygodniowym (przez pierwsze 26 tygodni kontraktu; po tym okresie wynagrodzenie wypłacane będzie raz na 4 tygodnie).

Obowiązki

Do głównych obowiązków pracownika należeć będzie:

  • wydajna produkcja małych bel siana lub słomy,
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
  • dbanie o stan techniczny maszyn produkcyjnych.

Praca ma charakter stały, od poniedziałku do piątku od 7:00 do 18:00 oraz w soboty od 7:00 do 12:30.

Plan pracy oraz harmonogram urlopów uzgadniany jest bezpośrednio z klientem.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • motywacji do pracy, elastyczności oraz chęci do nauki i rozwoju,
  • umiejętności pracy samodzielnie, ale rowniez w zespole,
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
  • zaświadczenia o niekaralności,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

Lokacja mieszkaniowa:

  • WiFi Internet,
  • toalety i prysznice (wspólne z innymi mieszkańcami),
  • pralka i suszarka,
  • w pełni wyposażona kuchnia,
  • rower (kaucja zwrotna €50,-)

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 8 km zapewniamy inny środek transportu.

Godziny 40 - 50 godzin tygodniowo
Wynagrodzenie € 13,27  brutto/godzina
Miasto Mariahout

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857