Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 1199 [vacancyId:protected] => 182 [localeId:protected] => 7 [vacancyCode:protected] => 271 - UC NL, Truck C+E [title:protected] => Terminal vehicle driver [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Tilburg [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => 158 [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

We are looking for a responsible driver who can move trailers in ones of biggest distribution centrum in Tilburg !

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Sara Chyla [contactEmail:protected] => sarachyla@bamworks.eu [contactPhone:protected] => +48717166857 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => 40-50 [salary:protected] => €13,10 brutto per hour [salaryMinimum:protected] => [salaryMaximum:protected] => [salaryType:protected] => fourweeks [worktime:protected] => [offers:protected] =>

Stable employment on Dutch contract at the company BAM Works B.V.

Your salary will be in category C0 and build up from the following amounts:

  • Basic bruto salary of €13,10 gross per hour up to 40 hours per week
  • Overhours (after 40 hours per week) will be paid 130%
  • Hours on Saturday will be paid: 150%, hours on Sunday and working on national holidays: 200%
  • 4 week period payment in euro’s, till 10th day after end of period
  • Work at two shifts 08:00-16:00 /16:00-24:00, free Saturdays, every second Sunday is a work day (but negotiable)
  • Health insurance for a competitive price of 144,95 € per 4 weeks
[demands:protected] =>
  • Motivation to work
  • Driving license C+E
  • English language basic level
  • Certificate of Good Conduct
  • Work expierience as a driver  C+E is welcome!
[description:protected] =>

Do you want to get an expierience of working in one of the biggest distribution centrum in Tilburg? This offer is exactly for you!

Expierience is appreciated, but not required. You will get a training by our qualified employee with many years of work experience.

The job is not complicated, just moving trailres from parking to the ramp using a truck for that purpose and filling in short documents.

The intensity of the work is varaiable, for example some part of the work day could be quite and other more busy.

[companyProfile:protected] =>

Living location

Facilities in the living locations:

  • Bedrooms
  • WiFi internet
  • toilets + showers (shared)
  • washing machine + dryer
  • kitchen
  • all this at no rental costs!

About us

BAM WORKS is an employment agency that specializes in providing personnel to work in the agricultural sector. Our flexibility and ability to adapt to the current labor market enable us to serve various branches of agriculture, including greenhouse and garden work, field work, animal care, and expanding into the technical sector. We are registered as entry number 24717 in the Register of Employment Agencies.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => Shunter - (500 x 500 px).png [vacancyHeroImage:protected] => Shunter header 1920x550.png [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 51.560596 [lng:protected] => 5.0919143 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-03-08 15:39:30 [responsibilities:protected] => )

Kierowca ciągnika terminalowego

271 - UC NL, Truck C+E 15109 widoki Gmina Tilburg 40-50 €13,10 za godzinę brutto NL umowa Logistyka

Opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w jednym z największych centrów dystrybucyjnych w Tilburgu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Doświadczenie jest mile widziane, ale nie wymagane. Nasz wykwalifikowany pracownik z wieloletnim stażem pracy przeszkoli Cię do wykonywanych obowiązków.

Zadanie nie jest skomplikowane, wystarczy przewieźć naczepę z parkingu na rampę za pomocą ciężarówki, dopelniajac przy tym obowiazku prowadzenia odpowiedniej dokumentacji.

Intensywność pracy jest zmienna.

Co oferujemy

Stabilne zatrudnienie na holenderskim kontrakcie w firmie BAM Works B.V.

Twoje wynagrodzenie będzie należeć do kategorii C0 i składać się z następujących składników:

  • Podstawowe wynagrodzenie brutto w wysokości €13,10 za godzinę (do 40 godzin pracy tygodniowo),
  • Nadgodziny (po przepracowanych 40 godzinach w tygodniu) będą płatne 130%,
  • Przepracowane godziny w sobotę będą płatne 150%, godziny w niedzielę oraz święta narodowe (holenderskie): 200%,
  • 4 tygodniowy okres rozliczeniowy, wynagrodzenie wypłacane jest w ciągu 10 dni kalendarzowych od zakończenia okresu rozliczeniowego,
  • Ubezpieczenie zdrowotne w konkurencyjnej cenie 144,95 € za 4 tygodnie

Czas pracy

Praca na dwie zmiany 08:00-16:00 /16:00-24:00, wolne soboty, co druga niedziela jest dniem roboczym (do uzgodnienia).

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Motywacji do pracy,
  • Prawa jazdy kategorii C+E,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym,
  • Zaświadczenia o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność) ,
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca C+E jest mile widziane!

Dodatkowe informacje

Lokacja mieszkaniowa:

  • toalety i prysznice (dzielone z innymi mieszkańcami)
  • pralka i suszarka
  • kuchnia
  • rower (kaucja zwrotna w wyoskości €50)
  • kaucja za klucze do lokacji wynosi €50. Kaucja zostanie zwrócona po zwolnieniu pokoju i zwrocie kluczy.

Każdy pracownik korzystający z naszych lokacji mieszkaniowych otrzymuje do swojej dyspozycji rower w celu umożliwienia mu dotarcia do pracy. Może on być wykorzystywany również w czasie wolnym, na przykład żeby dojechać do sklepu na zakupy. W przypadku konieczności dojazdu do pracy dalej niż 8 km zapewniamy inny środek transportu.

O nas

BAM WORKS jest Agencją Pracy tymczasowej, specjalizującą się w dostarczaniu personelu do pracy w sektorze rolniczym. Nasza elastyczność i dopasowanie do aktualnego rynku pracy, pozwala na działalność w takich gałęziach rolnictwa jak: wykonywanie pracy w szklarniach i ogrodach, praca w polu oraz opieka nad zwierzętami. Poszerzając swoja działalność, dostarczamy pracowników także w sektorze technicznym.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 24717.

Godziny 40-50
Wynagrodzenie €13,10 za godzinę brutto
Miasto Tilburg

Informacje kontaktowe

Sara Chyla
+48717166857

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone „!” są wymagane.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Znajomość języków obcych
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Umotywowanie