Praca

Filtr

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty?

Zarejestruj się, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48godzin

Zarejestruj się

Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 302 [vacancyId:protected] => 48 [localeId:protected] => 7 [vacancyCode:protected] => 158 - Heijderhoeve, pigs farm [title:protected] => Work at pig farm [address:protected] => [zipcode:protected] => 5473 NL [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Heeswijk Dinther [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => 158 [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => All-year-round [requiredWorkers:protected] => 1 [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Caring, patient and diligent employee is wanted. Do You have an experience in work with animals? Do not hesitate - apply now!

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Olena Burziak [contactEmail:protected] => recruitment@bamworks.eu [contactPhone:protected] => +48 717166857; +48512290911 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => 38-50 [salary:protected] => €13,27 gross/hour [salaryMinimum:protected] => [salaryMaximum:protected] => [salaryType:protected] => week [worktime:protected] =>

Normal working days will be from 07:00h until 17:00h for 5-7 days a week  (depends on a worker).

Work schedules will be agreed with the client, this is the same for confirmations for holidays.

[offers:protected] =>

Employment with stable work and Dutch contract at the company BAM Works B.V.

Your salary will be build up from the following amounts:

  • Salary of €13,27 gross per hour
  • Upgrades possible depending of motivation to learn more in the company to become independent.
  • Week period payment in euro’s.
  • Deduction for health insurance: €35,33 per week
  • Rent of living location: €106 per week

[demands:protected] =>
  • Experience in work with pigs or motivation to learn
  • Good English or German language or motivation to learn Dutch
  • You are able to work independently but also in a team, you are flexible and motivated
  • Driving license B is  preferred
  • Certificate of Good Conduct
[description:protected] =>

Work is inside modern stables where with other workers You will take care of pigs (feeding, care for sick pigs etc.). Also your duty will be cleaning the stables, helping with internal movements of the animals, preparing the animals for loading and helping with transport of pigs to other locations.

Workers need to keep calm atmosphere when working around animals and be careful to keep pigs relaxed. Hygiene is important because of risk of disease among the animals.

[companyProfile:protected] =>

Living location:

  • WiFi internet
  • toilets + showers (shared)
  • washing machine + dryer
  • kitchen with all materials like plates, cups, kettle etc.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => 49.png [vacancyHeroImage:protected] => [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 51.6583801 [lng:protected] => 5.5107951 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-03-08 16:11:36 [responsibilities:protected] => )

Praca na fermie świń

158 - Heijderhoeve, pigs farm 36068 widoki Gmina Bernheze 38-50 €13,27 brutto/godzina Hodowla

Opis stanowiska

Szukamy spokojnego, pracowitego i cierpliwego pracownika. Masz doświadczenie w pracy ze zwierzętami? Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

Praca w nowoczesnych chlewniach, gdzie wraz z innymi pracownikami będziesz się zajmował  świniami. Wszelkie czynności związane z chowem świń: karmienie, sprzątanie klatek, opieka nad chorymi osobnikami. Również przygotowanie zwierząt do załadunku oraz  pomoc w transporcie do innych miejsc.

Pracując ze zwierzętami, cały zespół musi dbać o spokojną atmosferę, ponieważ świnie są wyczulone na zmiany nastroju i nieprzyjazną atmosferę. Higiena jest ważna ze względu na ryzyko wystąpienia choroby wśród zwierząt.

Co oferujemy

Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie w firmie  BAM Works B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie w okresie początkowym wynosi €13,27 za godzinę brutto

  • Podwyżki są możliwe w zależności od motywacji do pracy, niezależności w wykonywaniu obowiązków oraz chęci poszerzania kompetencji

  • Tygodniowy okres rozliczeniowy

  • Potrącenie na ubezpieczenie zdrowotne €35,33 za tydzien

  • Wynajem lokalu mieszkalnego wynosi  €106 za tydzien

Godziny pracy w dni powszednie mieszczą się między 7:00 a 17:00. Dni pracy w tygodniu mieszczą się między 5 a 7 dni (w zależności od pracownika).

System pracy jest ustalany z pracodawcą. Podobnie w przypadku zgody na urlop.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenia w pracy z trzodą chlewną lub chęci nauki
  • Motywacji do pracy oraz elastyczności
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego albo motywacji do nauki języka holenderskiego
  • Samodzielnoci w wykonywaniu swoich obowiązków, ale także umiejętności pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
  • Oświadczenia o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

  • WiFi internet,

  • Kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka,
  • Kuchnia wyposażona we wszelkie potrzebne akcesoria takie jak talerze, kubki, czajnik itd.

Godziny 38-50
Wynagrodzenie €13,27 brutto/godzina
Miasto Heeswijk Dinther